Regulamin   Galeria   Pomoce Naukowe   Wydarzenia   Prywatne Fora   Szukaj   Użytkownicy   Kalendarz 

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | R E J E S T R A C J A )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

>  Poziom - Nowy Klub Na Miasteczku ;>

par_tycja
post 7/03/2008, 21:01
Post #21

Pontifex Maximus

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 86
Kierunek: administracja
Rok: 1 sum
Tryb: stacjonarny

Ja tam lubię chodzić na reggae we czwartki. Jak jest dobra muzyka to nawet ten z lekka kiczowaty wystrój nie przeszkadza.

--------------------
Powietrze pachnie jak malinowa Mamba...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ase
post 7/03/2008, 21:13
Post #22

Pontifex Maximus

Nr użytkownika: 575
Kierunek: administrare
Rok: V
Tryb: czasem sie pojawiam

QUOTE(marciin85 @ 7/03/2008, 19:24)
pff ase jestes jakims fanem graffiti czy co? no poziom wiekszy, dlatego lepszy, a co do koncertu strachow, to byl to ich pierwszy wiekszy koncert w klubie i to przy nowej ekipie, takze wiecej wyrozumialosci, bylo mnowstwo osob przeroslo to oczekiwania bo ponad 600, dlatego miedzy innymi brak piwa i duchota, a co do sceny? to co niby w graffiti jest lepsza scena? dwa razy mniejsza i zawalona kablami, takze to dosc subiektywne.
*

to ze wiekszy to nie znaczy ze lepszy, jak juz wspomnialem w poziomie nie ma klimatu...i pewnie nie bedzie..., a co do koncertu strachow to chyba wiedza ile biletow jest sprzedane i moga odpowiednio sie przygotowac.alejak nie potrafia takich spraw wybadac,ocenic to ich strata... a co do duchoty,to z tego co wiem to nie pierwszy raz bylo tam duszno... logiczne jest:duza sala=przychodzi duzo osob=moze byc duszno=montujemy lepsza klimatyzacje wink.gif
a fakt bardzo lubie koncerty w graffiti,jest tam tak zwana atmosfera i jakos wydaje sie byc lepszy kontak na lini scena-publika, a i klimatyzajca w graffiti pomimo czstego tlumu na koncertach,to dziala bardzo sprawnie, patrz jakie cuda :>
podsumowujac:poziom to buraczany klub, powstawiali kilka stolikow, co kolwiek pomalowali (swoja droga brawo dla dekoratora wnetrz za "swietny" styl i poczucie smaku") i wistia wio ludzie wink.gif
ps.
pokaz mi jakis inny klub w ktorym podczas koncertu jest jasno jak w dzien laugh.gif

--------------------
"Nienawiść nie świadczy o Polskości,
Tak jak bejsbolowy kij,
Świadczy tylko o tym że jesteś bandytą,
Niezależnie od narodowości"

+Quote Post
Magdelain
post 13/03/2008, 21:01
Post #23

Pontifex Maximus

Nr użytkownika: 7,299
Kierunek: adm.
Rok: III
Tryb: stc.
Akademik: Private

Poziom mi się nie podoba jeśli już chodzi o kluby na miasteczku akademickim to bardzo lubię Esculapa tam jest moim zdaniem fajnie a i ostatnia deska ratunku Vinyl <lol2>
+Quote Post
Arras
post 17/03/2008, 0:26
Post #24

Weteran Forum

Nr użytkownika: 5,103
Kierunek: Prawo
Rok: >III<

Byłem na Comie, niestety nienajlepsze opinie tylko się potwierdziły. Na sam początek piwo, nalewali mi 3min co 2sekundy odgarniali nadmiar piany:/ Ale to było w maszynie na korytarzu, więc może w barze na sali lepiej? Gdzie tam, taki sam badziew.Wystrój fatalny, nie tylko te kolorki, ale brak jakichś fajnych plakatów czy innych tego typu eksponatów. 2 plakaty reklamujące ten sam koncert obok siebie. Klub większy niż graffiti, ale raczej niewiele z tego wynika, przestrzeń jest niezagospodarowana. No i brak klimatyzacji, chyba jakiejkolwiek. Może jakby przebudować to coś się wyciśnie z tego, bo na razie widać, że to dawna studencka stołówka. Chociaż nikt jednoznacznie nie napisze co to jest tzw "klimat", to ja rónież napiszę, że w tym klubie go brak. Niech zobaczą jak wyglądają w Warszawie Progresja albo Stodoła.

Plusy tylko takie, że po piwo nie trzeba stać w kolejkach(mimo tego jakie jest) i że mam bliżej do domu smile.gif

--------------------
So what!?

+Quote Post
Xshadowsphere
post 1/04/2008, 12:36
Post #25

Pontifex Maximus

Nr użytkownika: 4,817
Kierunek: Politologia/Prawo
Rok: absol./V
Tryb: stac

Progresja w Wawie jest o wiele nędzniejsza, a obsluga to juz wogole szkoda gadac smile.gif Szczerze wole Poziom z brakiem klimy niz to co widzialam w stolicy.

--------------------
YOU MUST LEARN, WE ARE ALL PAWNS
ON THIS HOPELESS CHESSBOARD: YOUR MOVE!
+Quote Post
katarzyna88
post 2/04/2008, 21:30
Post #26

Unregistered

na koncercie comy bylo ok duzo miejsca duzo kibli male kolejki do piwa tylko cicho bylo ich słychać i źli ochroniarze wyganiali po koncercie nie wiem po co.

kiedyś nawet tam chodziłam na dzikie disko ale teraz aż żal patrzeć, no chyba że rege z łukaszem robiącym szpagaty unsure.gif
+Quote Post
K D
post 2/02/2010, 0:38
Post #27

Student
**

Nr użytkownika: 14,419
Kierunek: Kulturoznawstwo
Rok: IV

obecna arena to chamstwo. tyle. Właściciel to lama. Gdyby nie tani alkohol, chyba tylko leniwcy by tam przychodzili i znajomi znajomych

--------------------
When you're looking at me, don't be suprised, that you'll see in my face His majesty's eyes ...
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 24/05/2018, 19:52

Copyright © 2006 - 2009 UMCS.net.pl
kontakt: umcs@umcs.net.pl | współpraca, patronat
UMCS.net.pl | unieważnienie małżeństwa | adwokat kościelny