Regulamin   Galeria   Pomoce Naukowe   Wydarzenia   Prywatne Fora   Szukaj   Użytkownicy   Kalendarz 

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | R E J E S T R A C J A )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

>  Dla Wszystkich Co Kochaja Lublin I Zdjecia

Mentos
post 26/04/2008, 11:23
Post #1

matka przełożona

Grupa: Administratorzy
Nr użytkownika: 2
Kierunek: Prawo (UMCS) Prawo Kanoniczne (KUL)
Rok: Absolwent
Akademik: Apartament Studencki na Weteranów

Stworzylismy nowy dzial, gdzie bedziecie mogli zamieszczac swoje zdjecia i pochwalic sie waszymi najlepszymi ujeciami. Docelowo umcs.net.pl chcialby, aby tutaj powstala kolekcja waszych studenckich zdjec, ktorych tematyka byloby miasto Lublin, jego mieszkancy, studenci, ciekawe miejsca. Wszystko zatem zalezy od was, waszej kreatywnosci, pasji cool.gif
Nad dzialem czuwa MOD Peterz, ktory udzieli wam wszelkich potrzebnych informacji.

--------------------
Jedyną rzeczą stojącą miedzy mną, a wielkością jestem ja sam
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
12chinczyk
post 6/05/2008, 23:44
Post #2

Student
**

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 853
Kierunek: Prawo
Rok: absolwent
Tryb: stacjonarny
Akademik: I rok "Zana", potem przez 4 lata "Grześ"

Swietny pomysl z tym nowym dzialem biggrin.gif Niby kiedys jakas galeria byla, ale sie nie sprawdzila za bardzo... zbyt male zainteresowanie bylo. Niby na forum nieco gorzej sie umieszcza zdjecia, ale jest przez to bardziej dostepne tongue.gif Mnie tylko jedna kwestia niepokoi - ograniczenie wielkosci zdjec. Ja rozumiem, ze serwery nie sa "z gumy" ale takie sztuczne zmniejszenie rozmiaru zdjec a co za tym idzie przede wszystkim rozdzielczosci i jakosci zdjecia nie jest zbyt dobre... Chociaz zawsze jakos mozna to ominac i umieszczac foty na zewnetrznych serverach, ale przez to wiecej zabawy jest.

Ja mam nadzieje, ze ten dzial stanie sie jednym z najbardziej aktywnych... biggrin.gif ale i tak zaden dzial nie przebije WPIA tongue.gif (...) i "najbardziej lubie konie" laugh.gif

Pozdrawiam i szacunek dla tworcow wink.gif

--------------------
"Nie ilosc postow ma znaczenie - a ich wartosc merytoryczna" - 12chinczyk ;)

GG - 2862751
kontakt - 12chinczyk@gmail.com

user posted image
+Quote Post
koszmarek
post 22/10/2008, 19:14
Post #3

Władca Perły

Nr użytkownika: 90
Kierunek: zarządzanie/prawo
Rok: III/IV

QUOTE(12chinczyk @ 7/05/2008, 0:44)
Swietny pomysl z tym nowym dzialem  biggrin.gif  Niby kiedys jakas galeria byla, ale sie nie sprawdzila za bardzo... zbyt male zainteresowanie bylo. Niby na forum nieco gorzej sie umieszcza zdjecia, ale jest przez to bardziej dostepne  tongue.gif  Mnie tylko jedna kwestia niepokoi - ograniczenie wielkosci zdjec. Ja rozumiem, ze serwery nie sa "z gumy" ale takie sztuczne zmniejszenie rozmiaru zdjec a co za tym idzie przede wszystkim rozdzielczosci i jakosci zdjecia nie jest zbyt dobre... Chociaz zawsze jakos mozna to ominac i umieszczac foty na zewnetrznych serverach, ale przez to wiecej zabawy jest.

Ja mam nadzieje, ze ten dzial stanie sie jednym z najbardziej aktywnych...  biggrin.gif  ale i tak zaden dzial nie przebije WPIA  tongue.gif  (...) i "najbardziej lubie konie"  laugh.gif

Pozdrawiam i szacunek dla tworcow  wink.gif
*

A i owszem pomysł świetny... Tylko szkoda, że nic tu się nie dzieje, mało kto zagląda... A wszystko dlatego, że nie pojawiają się nowe fotki:( A chyba nikt nie uwierzy w to, że od czasów kozienaliów nic się nie działo, prawda? Czekam na nowe zdjęcia:) i myślę, że nie tylko ja:)
+Quote Post
chrystian87
post 21/07/2009, 11:53
Post #4

Student
**

Nr użytkownika: 8,888
Kierunek: Administracja
Rok: I

fajnie że powstał taki dział, ale szkoda że dotyczy tylko Lublina, jest przecież wiele ciekawych dziedzin fotografii (makro, portret, panoramy itp). Póki co boje się zamieszczać coś "nie z Lublina" tongue.gif
+Quote Post
peterz
post 3/09/2009, 13:30
Post #5

Stały Bywalec

Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 3,939
Rok: 5
Akademik: stancja

QUOTE(chrystian87 @ 21/07/2009, 11:53)
fajnie że powstał taki dział, ale szkoda że dotyczy tylko Lublina, jest przecież wiele ciekawych dziedzin fotografii (makro, portret, panoramy itp). Póki co boje się zamieszczać coś "nie z Lublina" tongue.gif
*

No z założenia dotyczy Lublina, ale jak masz coś ciekawego nie z Lublina to też zamieszczaj smile.gif Pozdrawiam!
+Quote Post
bennyanny
post 22/03/2017, 0:06
Post #6

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 67,271
Kierunek: Prawo gospodarcze
Rok: 2

Odkopuję temat: czy ktoś z Was chciałby razem ze mną stworzyć fanpage dot. starych zdjęć Lublina? Posiadam bardzo dużo fotografii i szukam bratniej duszy, która chciałaby mi pomóc. Proszę o kontakt priv!

--------------------
Zapraszam na moją stronę: http://www.archipark.pl
+Quote Post
zaciszeT
post 27/06/2017, 8:10
Post #7

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 72,951
Rok: 5
Tryb: niestacjonarny
Akademik: stancja

Digital24 to przedsiębiorstwo zajmująca się sprzedarzą lustrzanek i innego sprzętu fotograficznego. Jeżeli szukasz niezawodnego sprzętu na rynku to niezwłocznie odwiedź portal fotograficzny www.Digital24.pl W stałej sprzedaży firma ma Aparat cyfrowy Fujifilm X70, który jest najlepszym zakupem.

--------------------
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 20/10/2017, 10:53

Copyright © 2006 - 2009 UMCS.net.pl
kontakt: umcs@umcs.net.pl | współpraca, patronat
UMCS.net.pl | unieważnienie małżeństwa | adwokat kościelny