Regulamin   Galeria   Pomoce Naukowe   Wydarzenia   Prywatne Fora   Szukaj   Użytkownicy   Kalendarz 

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | R E J E S T R A C J A )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

>  Studenckie Praktyki Zawodowe, STUDENCKIE PRAKTYKI ZAWODOWE

Emil Kruk
post 31/01/2014, 15:29
Post #21

Przyjaciel Forum

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 9,974
Kierunek: ---
Rok: ---
Tryb: ---
Akademik: ---

Szanowni Państwo,
w związku z prośbą prof. M. Zdyba o pomoc w przeprowadzeniu egzaminu, który odbędzie się jutro o godz. 10.00, zaplanowany wcześniej na tę godzinę dyżur rozpocznie się dopiero o godz. 11.15.
Przepraszam za zmianę i związane z nią utrudnienia
Z poważaniem
dr Emil Kruk
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sssylwiaaa20
post 3/02/2014, 22:09
Post #22

Przyjaciel Forum

Nr użytkownika: 15,236
Kierunek: administracja
Rok: V
Tryb: niestacjonarne

czy jezeli odrobiłam praktyki studenckie jeszcze w tamtym roku i nie mialam zgody tego pana to mi tgo zaliczy... zalatwilam to indywidualnie mam tylko dzienniczek z praktyk <oczywiscie wypełniony> zadnych umow nie mam ...
+Quote Post
kaska1014
post 4/02/2014, 11:27
Post #23

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 20,730
Kierunek: Administracja
Tryb: niestacjonarny

QUOTE(sssylwiaaa20 @ 3/02/2014, 22:09)
czy jezeli odrobiłam praktyki studenckie jeszcze w tamtym roku i nie mialam zgody tego pana to mi tgo zaliczy... zalatwilam to indywidualnie mam tylko dzienniczek z praktyk <oczywiscie wypełniony>  zadnych umow nie mam ...
*

na pewno powinnaś mieć jeszcze zaświadczenie o odbyciu praktyki wydane przez instytucję, w której je robiłaś, bez tego raczej się nie da
+Quote Post
sssylwiaaa20
post 4/02/2014, 18:24
Post #24

Przyjaciel Forum

QUOTE(kaska1014 @ 4/02/2014, 11:27)
na pewno powinnaś mieć jeszcze zaświadczenie o odbyciu praktyki wydane przez instytucję, w której je robiłaś, bez tego raczej się nie da
*

no tak to tez mam tylko ze nie posiadam żadnej zgody od tego Pana. Nie wiem czy teraz to w ogole bedzie ważne
+Quote Post
kaska1014
post 5/02/2014, 11:41
Post #25

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 20,730
Kierunek: Administracja

QUOTE(sssylwiaaa20 @ 4/02/2014, 18:24)
no tak to tez mam tylko ze nie posiadam żadnej zgody od tego Pana. Nie wiem czy teraz to w ogole bedzie ważne
*

Dr Kruk nie dawał żadnej zgody na odbycie praktyki, to my mieliśmy wziąć zgodę na odbycie praktyki od instytucji, w której chcieliśmy je odbywać i złożyć dr Krukowi, a potem po prostu odbyć praktyki i przynieść dziennik i zaświadczenie do zaliczenia, więc próbuj smile.gif
+Quote Post
sssylwiaaa20
post 5/02/2014, 19:26
Post #26

Przyjaciel Forum

QUOTE(kaska1014 @ 5/02/2014, 11:41)
Dr Kruk nie dawał żadnej zgody na odbycie praktyki, to my mieliśmy wziąć zgodę na odbycie praktyki od instytucji, w której chcieliśmy je odbywać i złożyć dr Krukowi, a potem po prostu odbyć praktyki i przynieść dziennik i zaświadczenie do zaliczenia, więc próbuj smile.gif
*

aha:) bo ktos mnie wprowadział w blad ze mam sie prosic o jakas tam zgode tez nie wydawało mi sie to mozliwe ale na tej uczelni wszystko mozliwe:) pozdrawiam
+Quote Post
Emil Kruk
post 11/05/2014, 15:04
Post #27

Przyjaciel Forum

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że w dniu 24 maja (sobota) w godz. 9.00-11.00 odbędzie się mój dyżur. Zapraszam po wpisy wszystkie osoby, które odbyły już praktykę lub uzyskały zgodę Pani Dziekan na zaliczenie pracy zawodowej. Osoby, które występowały z wnioskiem o zaliczenie pracy zawodowej powinny skontaktować się wcześniej z pracownikami dziekanatu w celu uzyskania informacji, czy otrzymały zgodę. Natomiast wszystkich Państwa proszę o odpowiednie wypełnienie indeksu i karty zaliczeniowo-egzaminacyjnej (jeżeli na karcie nie ma specjalnej rubryki, to proszę praktyki dopisać pod ostatnim przedmiotem). Studenci, którzy odbywali praktykę do karty wpisują moje nazwisko, z kolei studenci, którzy otrzymali zgodę na zaliczenie pracy zawodowej, wpisują do karty nazwisko Pani Dziekan. W indeksie proszę wpisać aktualny rok akademicki, rok studiów, miejsce odbywania praktyki lub wykonywania pracy zawodowej, 120 godzin.

Z poważaniem
dr Emil Kruk
+Quote Post
Emil Kruk
post 4/06/2014, 15:51
Post #28

Przyjaciel Forum

Szanowni Państwo,
przed wizytą w sprawie praktyk proszę zapoznać się z ogłoszeniami dotyczącymi moich dyżurów (zmiana od dnia 6 czerwca 2014 r.), planowanego urlopu oraz planowanego wyjazdu służbowego:

http://umcs.pl/pl/addres-book-employee,1384,pl.html

Z poważaniem
dr Emil Kruk
+Quote Post
Emil Kruk
post 9/10/2014, 9:25
Post #29

Przyjaciel Forum

PRAKTYKI ADMINISTRACYJNE 2014/15

Szanowni Państwo,
w związku z szeregiem wątpliwości prawnych dotyczących stosowania na WPiA zarządzenia nr 35/2014 Rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z dnia 16 czerwca 2014 r. w sprawie zasad organizacji i odbywania obowiązkowych Praktyk w Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie w ramach studiów pierwszego, studiów drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, opiekunowie praktyk administracyjnych wstrzymują organizację praktyk studenckich do czasu wyjaśnienia przedmiotowych wątpliwości.
W najbliższym czasie do Państwa wiadomości podane zostaną terminy spotkań z opiekunami praktyk, podczas których omówione zostaną zasady organizacji praktyk studenckich w roku akademickim 2014/15.

Z poważaniem
dr Emil Kruk
+Quote Post
Emil Kruk
post 4/11/2014, 22:31
Post #30

Przyjaciel Forum

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że w roku akademickim 2014/15 praktyki organizowane będą na dotychczasowych zasadach, tzn. zgodnie z zarządzeniem nr 6/2013 Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UMCS z dnia 1 października 2013 r. w sprawie regulaminu praktyk studenckich, z tą jednak różnicą, że zrealizowana w tym roku akademickim praktyka studencka musi zostać formalnie zaliczona do końca tego roku akademickiego, co do tej pory nie w każdym przypadku było konieczne (istniała możliwość formalnego zaliczenia wcześniej odbytej praktyki do końca ostatniego roku studiów).

Studenci zainteresowani odbyciem praktyk powinny zgłaszać się w tej sprawie do właściwych opiekunów praktyk. W najbliższym czasie zorganizowane zostaną również spotkania informacyjne dot. zasad realizacji praktyk.

Z poważaniem
dr Emil Kruk
+Quote Post
Emil Kruk
post 25/01/2015, 8:22
Post #31

Przyjaciel Forum

Szanowni Państwo,
w dniu 31-go stycznia (sobota) w godz. 12.30-15.00 w pok. 623 odbędzie się mój dyżur, podczas którego będą mogli się Państwo starać o zaliczenie praktyk studenckich realizowanych w sem. zimowym. Osoby, które wnioskowały o zaliczenie pracy zawodowej na poczet praktyk powinny w pierwszej kolejności zgłosić się do właściwego dziekanatu po odbiór dokumentów.
Z poważaniem
dr Emil Kruk
+Quote Post
kluska6
post 25/09/2017, 0:05
Post #32

Władca Perły

Nr użytkownika: 35,940
Kierunek: Ekonomia
Rok: 1

Tutaj https://psychomedic.pl/staz-dla-psychologow...cholog-praktyk/ warto odbyć staż, szczególnie jeśli jesteście studentami ostatnich lat psychologii lub kierunków pokrewnych. W Klinice Psychomedic można się naprawdę wiele nauczyć.
+Quote Post
wojciech443
post 25/09/2017, 14:24
Post #33

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 80,438
Kierunek: zdrowie
Rok: 1985
Tryb: stacjonarny

a co to są za praktyki

+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19/01/2018, 19:37

Copyright © 2006 - 2009 UMCS.net.pl
kontakt: umcs@umcs.net.pl | współpraca, patronat
UMCS.net.pl | unieważnienie małżeństwa | adwokat kościelny