Regulamin   Galeria   Pomoce Naukowe   Wydarzenia   Prywatne Fora   Szukaj   Użytkownicy   Kalendarz 

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | R E J E S T R A C J A )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

>  Kredyt A Brak Udokumentowanego Dochodu

sterek
post 5/03/2016, 18:27
Post #1

Władca Perły

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 29,411
Kierunek: politologia
Rok: 2015
Tryb: stacjonarny

Jako niepracujący student, nie mam udokumentowanego dochodu. Czy takie osoby jak ja, mają jakąś zdolność kredytową? Czy np taki kredyt na oświadczenie, na dowód - rzeczywiście jest taki drogi?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
karp
post 7/03/2016, 13:05
Post #2

Władca Perły

Nr użytkownika: 29,400
Kierunek: Ekonomia
Rok: 2013

QUOTE(sterek @ 5/03/2016, 18:27)
Jako niepracujący student, nie mam udokumentowanego dochodu. Czy takie osoby jak ja, mają jakąś zdolność kredytową? Czy np taki kredyt na oświadczenie, na dowód - rzeczywiście jest taki drogi?
*

Jesli nie masz dochodu to nie masz również zdolności kredytowej. Przynajmniej zdolności kredytowej w banku bo w firmach prywatnych taką pożyczkę możesz dostać. Jeśli chciałbyś wziąć taką pożyczkę to proponuję nie brać jej w pierwszej lepszej firmie ale poczytać sobie w sieci o tym jakie sa opinie na temat poszczególnych firm chwilówkowych. Oraz zerknąć sobie na porównania oprocentowania. Różnice mogą być bardzo rożne.

Zerknij sobie tutaj:
https://moneybox.pl/

Na stronie znajduje się ranking chwilówek. Możesz tam porownać sobie wszystkie oferty.
+Quote Post
zajawa
post 12/04/2016, 14:23
Post #3

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 40,955
Kierunek: Finanse
Rok: 2

Nawet w media marktcie nic na raty niestety nie dostaniesz, ponieważ wymagają chociaż ustnego oświadczenia o zarobkach niestety. Jedynie chwilówki i pozabankowe lichwiarstwo.
+Quote Post
lisiczka
post 29/04/2016, 15:26
Post #4

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 42,668
Kierunek: prawo
Rok: II
Tryb: dzienny

Czyli bieda. Dzwoni do mnie średnio raz w miesiącu pani z banku i proóbuje wcisnąć mi kartę kredytową, a moje tłumaczenia, że nie miałabym jej nawet z czego spłacić, bo kasy mam na styk i ani grosza wolnego, jakoś do niej nie trafiają. )
+Quote Post
biannka44
post 9/03/2017, 21:20
Post #5

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 66,463
Kierunek: ekonomia
Rok: 2

Osobiście jestem osobą, kobietą która często szukała pożyczek na jakiś wyjazd na wakacje, wczasy. Co roku korzystałam z różnych chwilówek i to był błąd. Odkąd skorzystałam z oferty firmy AASA moje problemy znacznie się skończyły. W 15 min otrzymałam od nich kredyt na oświadczenie o dochodach Na szczęście Aasa udzieliła mi odpowiedniej pożyczki pozabankowej na moje potrzeby aspiracyjne. Jeśli szukacie pożyczek to nie chwilówki tylko właśnie takie jak oferuje firma AASA pożyczki pozabankowe na takie wydatki to najlepsza opcja, wiem z własnego doświadczenia !
+Quote Post
fisia
post 8/08/2017, 8:06
Post #6

Student
**

Nr użytkownika: 30,957
Kierunek: filologia polska
Rok: V
Akademik: Babilon

Kredyt na oświadczenie bierze sie jedynie w prywanej firmie. Jeśli juz decydujecie sie na taka pożyczkę to polecam przynajmniej zorientowac się jakie jest oprocentowanie pożyczki Może być ono bardzo wysokie.

Jeśli chcielibyście się postarać o kredyt w banku to polecam zajrzeć tutaj:
https://www.hiso.pl/

Wpisujecie kwote kredytu okres kredytowania. Pojawi się Wam lista najlepszych ofert kosztowo.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17/08/2017, 19:37

Copyright © 2006 - 2009 UMCS.net.pl
kontakt: umcs@umcs.net.pl | współpraca, patronat
UMCS.net.pl | unieważnienie małżeństwa | adwokat kościelny