Regulamin   Galeria   Pomoce Naukowe   Wydarzenia   Prywatne Fora   Szukaj   Użytkownicy   Kalendarz 

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | R E J E S T R A C J A )

Reply to this topicStart new topic

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

>  Koncert Euangelion / Rock & Rap

tomek123
post 28/11/2007, 21:04
Post #1

Nowicjusz
*

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6,349

KONCERT EUANGELION / ROCK & RAP

+

KIERMASZ ARTYSTYCZNYCH KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

KIEDY? 8 grudnia 2007r. (sobota)

O KTÓREJ? godz. 18.00

GDZIE? Dom Kultury LSM, Lublin, ul. Wallenroda 4a

WSTĘP WOLNY :: WSTĘP WOLNY :: WSTĘP WOLNY :: WSTĘP WOLNY

EUANGELION to zespół rockowy istniejący od 2000r. Muzycznie prezentuje energetyczne gitarowe granie, w klimacie brytyjskiego rocka z elementami rapu. Stylem nawiązuje do takich wykonawców jak Delirious czy Matt Redman. Część zespołu współpracuje z takimi artystami jak: Goya, Małgorzata Ostrowska, Lech Janerka, Mieczu Szcześniak. Treści tekstów dotykają kwestii wiary, nadziei i miłości. W Lublinie odbędzie się promocja najnowszej płyty zespołu.

POSŁUCHAJ UTWORÓW ZESPOŁU NA MYSPACE

www.myspace.com/euangelionband

ZOBACZ ZWIASTUN REKLAMOWO � KONCERTOWY (7,4MB)

www.euangelion.kdm.pl/Euangelion_zwiastun.mp4

ZOBACZ KLIP PROMOCYJNY (13,3MB)

www.euangelion.kdm.pl/euangelion.wmv

OPINIE:

ü Gitarowe zagrywki, riffy i solówki, to naprawdę ZAWODOSTWO!!!

ü Pełen szacunek dla panów z Euangelionu. Naprawdę byłam poruszona. Bardzo dobry koncert i bardzo dobra muzyka. No i bardzo dobra płytka na wynos wink.gif Gratulacje i do przodu!

ü Chciałem podziękować za wczorajszy koncert. Bardzo dobry czas i budujące wydarzenie. Częściej chciałoby się widywać tego typu wydarzenia z takim rodzajem muzyki.

ü Jak dla mnie rewelacja, bardzo zachęcający przekaz piosenek. W niektórych momentach mnie ciarki przechodziły.

ü Nareszcie bezkompromisowe teksty w bardzo solidnej oprawie muzycznej! Tego było trzeba na polskim rynku. Czekam na następny krążek!!!

KIERMASZ to okazja do kupienia niesamowicie pięknych ręcznie robionych kartek świątecznych z kolekcji â��Rękodzieło Artystyczne AGâ��. Wystawionych zostanie kilkadziesiąt różnorodnych wzorów wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Kupując i wysyłając taką kartkę pokażesz osobie, która ją otrzyma, że jest dla ciebie naprawdę ważna i wyjątkowa.

Zwykłe kartki możesz kupić w kiosku lub na poczcie. Niezwykłe â�� u nas!

ZAPRASZAMY :: ZAPRASZAMY :: ZAPRASZAMY :: ZAPRASZAMY
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 24/05/2017, 13:51
Copyright © 2006 - 2007 UMCS.net.pl
Kontakt: umcs@umcs.net.pl
UMCS.net.pl | UMCS.org.pl