Regulamin   Galeria   Pomoce Naukowe   Wydarzenia   Prywatne Fora   Szukaj   Użytkownicy   Kalendarz 

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | R E J E S T R A C J A )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> ogólnie Dr Całka - Notatki Z Prawa Ue, kto ma notatki z prawa UE??

joannacherrypie
post 26/01/2009, 15:07
Post #1

Nowicjusz
*

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 10,722
Kierunek: administracja
Rok: 5
Tryb: "niestacjonarny"

Ratunku!!! Kto ma jakieś notatki z prawa UE u dr Całki z 2 roku SUM zaocznych?? w jakiejkolwiek formie, papierowej, czy elektronicznej...
bardzo proszę o udostępnienie wink.gif, bo ja jestem na indywidualnym toku studiów i nie mam żadnych kompletnie.
mogę się odwdzięczyć konstytucyjnym, filozofią prawa u liżewskiego, odpowiedzialnością karną urzędników w pięknej elektronicznej formie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pietras
post 28/01/2009, 13:49
Post #2

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 8,010
Kierunek: Administracja
Rok: I
Tryb: niestacjonarny

Tez przyłączam się do apelu!!! Może ktoś będzie tak uprzejmy i podzieli się materiałami...w ostateczności trzeba będzie sięgnąć do książki którą dr Całka poleciła studentom ale wiadomo co notatki to notatki...nauka z książki ok. 300 stron to już czysta desperacja którą wolałbym uniknąć laugh.gif
+Quote Post
justynka22
post 1/02/2009, 11:39
Post #3

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 7,140

hej tez sie przyłaczam do was!! niech nam ktos urzyczy notatek smile.gif) napiszcie jaka ksiazke wymaga Dr Calka
+Quote Post
adasko796
post 1/02/2009, 22:49
Post #4

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 10,853
Kierunek: prawo
Rok: V

Nie wierze w cuda, ale w dobrą wolę ludzi tak. Więc może znajdzie się ktoś wyrozumiały i podzieliłby się notatkami, jezeli przepisywał je na komputer.

Przez bezmyślność, samowole i typowo wiejskie maniery (narobić szumu w gazecie bez zastanowienia się nad konsekwencjami) jakieś powykręcanej studentki grono ludzi zostało całkowicie na lodzie. Byliśmy przekonani, ze Pani dr Całka uzna nam oceny z licencjata, a tu taka czarna wiadomość.
Nie należę do osób które uczą się w parę dni, bynajmniej ja potrzebuje czasu na naukę. Gdybym wiedział, inaczej bym rozplanował wszystko i przede wszystkim postarałbym się o NOTATKI!

A tym sposobem zostałem całkowicie bez materiałów. Książki nie "zrobie w tydzień" bo pracuje i do tego dochodzi jeszcze życie rodzinne. Dlatego również przyłączam się do apelu, że może znajdzie się ktoś wyrozumiały, kto podzieliłby się notatkami. Po prostu liczę na pomoc ludzi którzy rozumieją moją i nie tylko moją sytuację.

adasko796@interia.eu
+Quote Post
AniaK
post 2/02/2009, 21:15
Post #5

Student
**

Nr użytkownika: 1,235
Rok: już po studiach
Tryb: zaoczny, SUM

Hej! Ja rok temu kończyłam SUM i też miałam z dr Całką - pamiętam tylko, że był test (chyba wieloktotnego wyboru), sporo pytań i pilnowały nas 2 czy 3 osoby. Test był dość szczegółowy i np. co nas zaskoczyło - trzeba było bardzo dobrze orientowac się w tych wszystkich sprawach (CASSIS DE DIJON, WEEB...).
Co do ksiażki, my korzystaliśmy z "Prawo Europejskie Zarys wykładu" pod red. R. Skubisza, E. Skrzydło - Tefelskiej (Lublin, 2005)
+Quote Post
izka666
post 3/02/2009, 0:23
Post #6

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 9,188
Rok: V
Akademik: stancja

adasko796!!! czyli przez te głupie dziewuchy dr całka nikomu nie przepisze tak??????? jezelli bym miala jakies notatki to bym sie podzielila a tak niestety nie pomoge ci .... nie wiem co to za glupie panny u nas takich rzeczy nie ma w tamtym roku nam nieprzepisali a innym tak i nikt szumu nie robił ..
blink.gif
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 27/05/2018, 19:31

Copyright © 2006 - 2009 UMCS.net.pl
kontakt: umcs@umcs.net.pl | współpraca, patronat
UMCS.net.pl | unieważnienie małżeństwa | adwokat kościelny