Regulamin   Galeria   Pomoce Naukowe   Wydarzenia   Prywatne Fora   Szukaj   Użytkownicy   Kalendarz 

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | R E J E S T R A C J A )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Poszukuję: Szukam Współlokatorki Do Mieszkania, studenckiego na krakowskim przedmieściu.

Ashina
post 2/07/2012, 12:37
Post #1

Nowicjusz
*

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 15,989
Kierunek: INiB
Rok: 3
Tryb: stacjonalny
Akademik: stacja

Witam
Poszukuję współlokatorki do pokoju. Mieszkanie znajduję się w Śródmieściu na ul. Jasnej 3, obok parku saskiego i biedronki. W mieszkaniu są dwa pokoje, odremontowana kuchnia i łazienka. Czynsz wynosi 325 lub 330 + rachunki za gaz i prąd

--------------------
Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.— Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)
user posted imageGrupa Tancerzy Ognia Syriusz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
khaleesi
post 11/07/2012, 21:02
Post #2

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 19,487
Kierunek: Psychologia
Rok: 1
Tryb: stacjonarny

QUOTE(Ashina @ 2/07/2012, 12:37)
Witam
Poszukuję współlokatorki do pokoju. Mieszkanie znajduję się w Śródmieściu na ul. Jasnej 3, obok parku saskiego i biedronki. W mieszkaniu są dwa pokoje, odremontowana kuchnia i łazienka. Czynsz wynosi 325 lub 330 + rachunki za gaz i prąd
*

Witam,
Odnośnie pokoju, czy to nadal aktualne? Jeśli tak : czy istnieje dostęp do internetu i ile mniej więcej wynoszą opłaty za media?
Pozdrawiam
+Quote Post
Ashina
post 13/07/2012, 16:20
Post #3

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 15,989
Kierunek: INiB
Rok: 3
Tryb: stacjonalny
Akademik: stacja

Niestety aktualnie internetu nie ma, ale wiem ze dziewczyna z pokoju obok chce założyć jakiś w tym roku więc to kwestia dogadania. do czynszu to wychodzą opłaty ok 80 zł (to max. często wychodzi mniej) co dwa miesiące. Jakby były jeszcze jakieś pytania to jest mój nr gg 4859172. Jeśli ktoś jest zainteresowany obejrzeniem mieszkania pisać na gg lub e-mail : a.obara@vp.pl to podam numer właścicielki, można się z nią omówić i je obejrzeć

--------------------
Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.— Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)
user posted imageGrupa Tancerzy Ognia Syriusz
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21/08/2018, 7:52

Copyright © 2006 - 2009 UMCS.net.pl
kontakt: umcs@umcs.net.pl | współpraca, patronat
UMCS.net.pl | unieważnienie małżeństwa | adwokat kościelny