Regulamin   Galeria   Pomoce Naukowe   Wydarzenia   Prywatne Fora   Szukaj   Użytkownicy   Kalendarz 

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | R E J E S T R A C J A )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

>  Dentysta, Kogo Polecicie?, j.w.

Morganka
post 11/09/2009, 9:33
Post #21

Weteran Forum

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 5,100
Kierunek: kulturoznawstwo/INiB
Rok: 1msu-oby:)/2
Tryb: stacjonarny
Akademik: Ikar

QUOTE(Jogowafel @ 10/09/2009, 21:24)
No tak, tylko, że w przychodni to pewnie za dobrego sprzętu nie mają. Może ktoś jednak chodzi prywatnie i zna cenniki?
*

Chodzę prywatnie do Luxmedu na Radziwiłowskiej, preferuję dr Skoczylas, jak dla mnie fantastyczna smile.gif Poza tym tam nie ma dużych kolejek i przy potrzebie rtg zęba (np. po kanałowym) robiony jest szybko w drugim budynku.
Standartowo za wizytę wychodzi ok 70 zł, jeśli się idzie totalnie prywatnie, ale cena zależy przecież od tego co tam będzie robione.
Jest możliwość leczenia się "półprywatnie" - tzn. podpisujesz umowę, że zgadzasz się dopłacać za droższe materiały i wtedy koszt się zmniejsza (od kosztów wizyty odejmujesz tyle ile refundują). W praktyce cena plomby światłoutwardzanej jest pomniejszana o cenę amalgamatowej. Ale to zależy też od czasu, bo zdażają się okresy, gdy już punktów nie mają.
Jak się mieszka w innym mieście to w tym przypadku nie ma żadnych problemów, np. u mnie NFZ Łódź rozlicza się sam z NFZ Lublin, ja już nie muszę nic zalatwiać.

Najlepiej zajrzyj tam sama i się popytaj - panie w rejestracji są bardzo uczynne smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jogowafel
post 11/09/2009, 10:20
Post #22

Funkmaster

Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 292
Kierunek: DKS/romanistyka
Rok: -
Tryb: absolwentka :]

Dzięki za wyczerpujące info smile.gif 70 zł to jeszcze nie jest fortuna. W mniejszych mistach niż Lublin biorą 100 zł za zwykłe wypełnienie ;/
+Quote Post
Levittoux
post 11/09/2009, 14:21
Post #23

Władca Perły

Nr użytkownika: 12,882
Kierunek: MISH
Rok: III
Tryb: marny

Właśnie wróciłem od dentysty no i mogę z czystym sumieniem polecić - Klinika Pięknego Uśmiechu (Narutowicza), doktor Kokot. Dosyć niefortunnie złamałem zęba - dwa znieczulenia i wypełnienie 160zł (i gratis dostałem czyszczenie z kamienia). W październiku wybieram się jeszcze raz na leczenie drugiego. Miło i szybko... jak mi przejdzie zdrętwienie po znieczuleniu powiem, że i przyjemnie wink.gif

--------------------
Maim, kill, burn! Maim, kill, burn!
+Quote Post
niemys
post 6/02/2016, 9:59
Post #24

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 33,780
Kierunek: Polotologia
Rok: 3

Nie wiem czy wiecie, ale czyszczenie z kamienia przysługuje każdemu pacjentowi raz na rok i jest bezpłatne w ramach NFZ. Poza tym niezbędna jest codzienna pielęgnacja, szczoteczka elektryczna sprawdza się w 100% u mnie.
+Quote Post
marcelikornel
post 21/05/2016, 20:30
Post #25

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 45,670
Kierunek: politologia

Dobry gabinet jest na Willowej 1, dysponują nowoczesnym sprzętem, dzięki temu leczenie jest praktycznie bezbolesne. Oferują kompleksowe usługi, w tym implantologię, protetykę, ortodoncję, stomatologię estetyczną, ceny nie są wygórowane. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany, podaję stronę http://www.aldent.lublin.pl/profilaktyka. Przyjmują też na al. Kraśnickiej oraz ul. Pana Balcera.
+Quote Post
asiapaczu
post 27/05/2016, 15:44
Post #26

Nowicjusz
*

Nr użytkownika: 46,835
Kierunek: Psychologia
Tryb: wieczorowy
Akademik: stancja

Ohhh... pamiętam jak miałam problem z wstawianiem zębów i co by nie mówić - kilku dentystów zwyczajnie to schrzaniło. Mój problem zniknął odkąd przypadkiem trafiłam na protetykę primodent lublin smile.gif
Profesjonalne podejście do tematu, miłe podejście do klienta i co najważniejsze... usługi nie kosztują krocie!
Godne uwagi!
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16/01/2018, 11:40

Copyright © 2006 - 2009 UMCS.net.pl
kontakt: umcs@umcs.net.pl | współpraca, patronat
UMCS.net.pl | unieważnienie małżeństwa | adwokat kościelny