Pomoc - Szukaj - Uzytkownicy - Kalendarz
Normalna wersja: Biologia Nauczycielski Z Chemia
Forum UMCS > Wydziały UMCS > Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCS
Pages: 1, 2
Dominika92
studenci 1 roku biol z chem moze jakas mala integracja?;p
Butterfly_92
Jestem jak najbardziej za wink.gif tylko widzę że na razie jakoś tu pusto ;p
Dominika92
oo jednak ktos sie tu pojawił; ) jak milo ; D
Dominika jestem ; ))
powiem szczerze, ze coraz blizej pazdziernika, a mnie nachodzi coraz to wiecej obaw biggrin.gif aa aa moze jakos to bedzie ; )
bru-net-ka
hej wink.gif też jestem z Wami smile.gif
Dominika92
taak w ogole to jestescie z okolic Lbl czyy gdzies dalej;>
Butterfly_92
powiedzmy że z okolic, pociągiem jadę jakieś 35 minut więc mam w miarę blisko ;p powiem szczerze, że też zaczynam się coraz bardziej stresować ;D
Dominika92
chyba nie tylko Ty ; ) ja to powli spac po nocach nie moge <boisie> wgl nie wiem o ktorej jest to rozpoczecie, gdzie co i jak <przerazony>
chociaz tyle dobrze, ze Wy sie znalazlyscie ; D
Butterfly_92
Tutaj masz wszystko:

Uroczyste ślubowanie oraz wręczenie indeksów studentom I roku pierwszego stopnia Wydziału Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie odbędzie się w dniu 3 października 2011 roku o godz. 8.00 w sali kinowej Centrum Kultury UMCS \"Chatka Żaka\" przy ul. I. Radziszewskiego 16.

Nie dostałaś tego maila?
Butterfly_92
a tak w ogóle czy mi się wydaje czy ten rok spędzimy wyłącznie w gronie kobiecym? ;p
Dominika92
ooo ;o wlasnie nic nie dostałam;p kurde w ogole gdzie to jest ;o gdzues w okolicy tej akademickiej ?
Butterfly_92
tak, bardzo blisko. wpisz sobie po prostu w google i wyskoczy Ci na mapie bo tak to Ci nie wytlumacze ;p
Dominika92
też tak właśnie zrobiłam ;p kurde ja to sie tam zgubie ; D
może zgadamy się jakoś na tego 3-go, w końcu razniej we dwie ; )
Butterfly_92
Ja tez mam obawy bo za bardzo nie znam tamtych okolic ale trzeba się bedzie przyzwyczaic ;p jasne, tez wolalabym pojsc z kims niz sama smile.gif tylko jak sie rozpoznamy i w ogole? ;D fajnie by bylo spotkac sie wieksza grupa przed tym rozpoczeciem, ale widze ze nikt poza nami nie udziela sie na forum..
Dominika92
wysłałam Ci moj numer na priv ;D bo tak szczerze mowiac mam nadzieje, ze sie jakos ogarniemy na to rozpaczecie i nie pojde sama jak sierota ; D wlasnie mało nas tu strasznie ; )
w sumie ja na Lbl uderzam za tydzien, wiec na przyszly weekend juz bede do dyspozycji wink.gif
Dominika92
najbardziej mnie zastanawia dlaczego maila nie dostalam ;oo wgl kiedy on do Cb dotarł ;p <mysli> a moze usunelam niepostrzeżenie .
Kasiaaa92
Cześć mam na imię Kasia. Koniecznie musimy się spotkać przed rozpoczęciem. Jeśli chodzi o termin spotkania to ja się dostosuję bo jestem z Lublina smile.gif
Dominika92
coś nas tu mało ;p można się jakoś zorganizować na weekendzie ;p aa dostalas moze maila z inf o rozpoczeciu czy tylko ja taka sierota i nic mi nie doszlo ; D
Kasiaaa92
Dostałam wink.gif

Uprzejmie informuję, że uroczyste ślubowanie oraz wręczenie indeksów studentom I roku Wydziału Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie odbędzie się w dniu 3 października 2011 roku o godz. 8.00 w sali kinowej Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” przy ul. I. Radziszewskiego 16.
Zbiórka studentów o godz. 7.30. O b e c n o ś ć o b o w i ą z k o w a.
Obowiązuje strój stosowny do powagi uroczystości.
W tym samym dniu w godz. 11.30 – 14.30, a także od 4-go października w Dziekana-cie Wydziału BiB (pok. nr 57B, parter w budynku Wydziału przy ul. Akademickiej 19) w godzi-nach otwarcia, można będzie odebrać legitymację studencką.

Dominika92
kiedy to dostalas;> znajac mnie to pewnie usunelam i nawet nie zwrocilam uwagi ze cos takiego mam;p
Kasiaaa92
Dostałam w środę wink.gif
Dominika92
<lol2> too usunelam na 100% hehehe zaznacz wszystkie nieprzeczytane i ciach do kosza ; D dobrze, że chociaż wy mnie poinformowalyscie wink.gif

szczerze to watpie, ze dojdzie do tego spotkania przed rozpoczeciem bo cos nas malo, ale moze chociaz umowmy sie jakos na 3go wink.gif
Kasiaaa92
Ciekawe kiedy pojawi się nasz plan zajęć bo widzę że jak na razie to im się zbytnio nie śpieszy...
Dominika92
przypuszczam, że po weekendzie ; )
Kasiaaa92
Dobrze, to na 3ciego się umówimy wink.gif bo faktycznie nas mało
Kasiaaa92
Zaczynam mieć małego stresika ale na pewno radę damy;)
Dominika92
skoro mamy tam byc na 7.30 too proponuje ok 7.20 gdzies przed wejsciem do tej chatki calej
Kasiaaa92
Oki wyślę Ci zaraz mój nr tel żebyśmy się jakoś poznały
bru-net-ka
też jestem z okolic Lbn tongue.gif a co do mejla to też dostałam smile.gif podobno jacyś faceci na roku są, na pewno nie za wielu, ale nie martwcie się tongue.gif
Dominika92
nie ;D no nie straszcie mnie z tym mailem ;p bo już sama nie wiem czy przez przypadek usunelam a moze wgl go nie dostalam ;o a moze mnie tak wgl nie ma ;o hehe;p
bru-net-ka
a jaki masz adres mejlowy? można sprawdzić w adresatach czy do Ciebie wysłali biggrin.gif
Dominika92
donia026@o2.pl sprawdzaaaaaj ! ; DD bede wdzięczna ; )
bru-net-ka
hm... nie ma Cię biggrin.gif ale może wysyłali kilka mejli, w sensie że w różnych były różne osoby, bo w sumie to tu jest ze 40 adresatów, a na naszym kierunku jest więcej miejsc przecież... no ale nie wiem, w każdym razie już czuj się poinformowana wink.gif

a tak w ogóle to jestem ciekawa kiedy wreszcie podadzą plan zajęć...
Dominika92
; D dzwonie tam bo zycie w niepewnosci mi nie sluzy ;p ;D
bru-net-ka
to może od razu zapytaj kiedy możemy się spodziewać planu :>
Dominika92
myślę, że niebawem boo ludzie z innych kierunków już maja smile.gif
Butterfly_92
Ja jestem jak najbardziej za spotkaniem przed chatka kilka minut przed tym rozpoczeciem, bo zdecydowanie lepiej wejsc tam razem, bedzie razniej ;p
bru-net-ka
powymieniamy się numerami telefonu i jakoś się zorganizujemy wink.gif
ollen
hej smile.gif ja tez jestem z wami wink.gif) widze ze sam babiniec u nas bedzie wink.gif
a apropo przydalo by sie poznac wczesniej zeby nie stac jak te kolki w poniedzialek wink.gif
wiecie juz moze jaki jest plan?? bo ja nigdzie nie moge znalesc ;/
Butterfly_92
Co do tego zapoznania to pisalysmy o tym wczesniej, spotykamy sie w poniedzialek o 7:20 przed wejsciem do Chatki Żaka bo wczesniej pewne zadne spotkanie nie wypali. A plan bedzie pewnie dopiero w weekend, tak podobno jest co roku. Dobrze bedzie, nie stresujmy sie ;D
bru-net-ka
dopiero w weekend?! ;/ wrrr, wkurzają mnie już od samego początku te studia tongue.gif jak jeszcze się okaże, że mamy codziennie od 8 do 20 bo jakiś inteligentny człowiek nam narobił okienek to już całkowicie zwątpię chyba biggrin.gif
bru-net-ka
patrzcie co znalazłam:

Elektorniczny system rejestracji na zajęcia z wychowania fizycznego
w Centrum Kultury Fizycznej UMCS - rok akademicki 2011/2012

Komunikaty:

1. Zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze zimowym roku akademickiego 2011/2012
będą odbywać się drogą elektroniczną w terminie 3-5 października 2011 r.
Adres domeny: www.wf.net.pl

2. W terminie 17-19 października 2011 r. można dokonywać indywidualnych zmian zapisów na zajęcia;

3. Studenci, którzy posiadają zaliczenie z wychowania fizycznego z wcześniejszego toku studiów
wyższych (na ocenę minimum dobrą) mają możliwość uzyskania zaliczenia w drodze przepisania
oceny. Zostanie dla nich utworzona odrębna zakładka w systemie, w której zadeklarują wybrany
sposób uzyskania zaliczenia (przepisanie oceny lub uczęszczanie na zajęcia);

4. Studenci, którzy nie mogą dokonać rejestracji z powodu braku ich danych w bazie systemu, powinni
zgłosić się do pokoju nauczycielskiego lub sekretariatu Centrum Kultury Fizycznej
(ul. Langiewicza 22) w godz. 8.00-15.00;

5. Spotkania informacyjne dla studentów I roku odbędą się w budynku Akademickiego Ośrodka
Sportowego w następujących terminach: 3, 4 października 2011 r. o godz. 9.00, 11.00 i 13.00;

6. Praktyczne zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się 3 października 2011 r.

na co się zapisujecie?
bru-net-ka
PLAN! http://binoz-programy.umcs.lublin.pl/RozklNBiG.pdf
Kasiaaa92
ale to niestety nie nasz
Kasiaaa92
jeśli chodzi o wf to ja bym chciała na aerobik wink.gif
bru-net-ka
jak to nie nasz?! sad.gif ja tez aerobic! smile.gif
bru-net-ka
fakt, pomyliłam linki biggrin.gif

http://binoz-programy.umcs.lublin.pl/RozklNBiCh.pdf

to jest nasz
Kasiaaa92
o dzięki za link wink.gif ja nie mogłam go znaleźć
Kasiaaa92
wychodzi na to że piątki będziemy mieć wolne wink.gif oprócz 14 X i 21 X
Kasiaaa92
wiecie może co to znaczy np 1-28 to jakieś grupy?
lenka0709
Witam wszystkich !

Plan jest już na stronce umcs podaję link http://binoz-programy.umcs.lublin.pl/RozklNBiCh.pdf

Mam też pytanie czy na biologii i chemii są osoby które uczą się na innym kierunku? smile.gif
To jest wersja bez grafik. Normalna znajduje sie tutaj.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.