Pomoc - Szukaj - Uzytkownicy - Kalendarz
Normalna wersja: Konkurs Dla Studentów I Pasjonatów Biologii!
Forum UMCS > Wydziały UMCS > Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCS
karski12
Uwaga!

Na Portalu Biomist startuje nowy, interesujący konkurs!

Do wygrania są cenne i przydatne nagrody!

Jeśli tylko dysponujesz czasem, lubisz pisać różne teksty, interesujesz się szeroko rozumianymi naukami przyrodniczymi, a chcesz zdobyć ciekawą nagrodę, napisz dla Portalu Biomist artykuł!

Musi dotyczyć on nauk przyrodniczych (przede wszystkim biologii, chemii, fizyki, medycyny), temat dowolny. Na napisanie ciekawej, wartościowej publikacji masz dwa miesiące! Zgłoszenia trwają do 30 kwietnia!

Konkurs będzie się rozgrywał co miesiąc! Zwycięzcy comiesięcznej edycji konkursu, oprócz nagród, zostaną również wyróżnieni publikacją swoich prac w Gazecie Wydziału Technologii i Inzynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie.

Szczegóły tutaj: http://forum.biomist.pl/konkurs-artykul-ma...etnia-t540.html
Regulamin konkursu: http://forum.biomist.pl/regulamin-konkursu....html#entry1267

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji to wypromowania siebie i przy okazji zdobycia cennych nagród
mari23w
Agencja http://www.mayfair-escorts.net to miejsce, w którym każdy pan poczuje się jak w niebie. Efektowne, atrakcyjne dziewczyny oferują swoje towarzystwo oraz nieprzeciętne umiejętności. Na pewno sprawią, że poczujesz się odprężony i zrelaksowany.
bujna
Jak lubicie konkursy to ciekawa propozycja jest https://naszczycie.inpost.pl - zasady latwe, powiedzialabym, ze przyjemne, a nagrody naprawde super
To jest wersja bez grafik. Normalna znajduje sie tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.