Pomoc - Szukaj - Uzytkownicy - Kalendarz
Normalna wersja: Ogolny Temat Dla Studentow Wbinoz
Forum UMCS > Wydziały UMCS > Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCS
Pages: 1, 2
Don_Bonjani
Witam biologów i innych studenciaków z BiBNoZ-u i dziwię się że nikt tu jeszcze nic nie napisał. Ja od wczoraj właściwie jestem studentem bioli, bo ogłosili listy. A tu cisza. Czyżby biolodzy byli mało az tak mało kontaktowi? Nieeeeeee no, nie wierze wink.gif Odezwijcie sie
mick
Jak dotąd promowaliśmy się na MFI, WPiA, Politologii i Ekonomii. Brakuje nam znajomych na Binozie. sad.gif Może coś podziałasz i sprowadzisz paru znajomych? Podejrzewam, że biolodzy są równie towarzyscy jak reszta.

Witamy na pokładzie. cool.gif
Hanta
Don Bonjani witam, witam nowy narybek serdecznie biggrin.gif
Całkiem fajne studia przed tobą. Ja juz niestety na forum "nielegalnie", bo edukację jakiś czas temu zakończyłam, tylko sentyment pozostał. Tym bardziej powodzenia życzę i kciuki zaciskam. Niech ci się na BiNoZ-ie dobrze wiedzie.
Acha ludzie oczywiście są kontaktowi w normie tongue.gif . A dlaczego na forum nikt jeszcze nie dotarł? Może z tego samego owodu co ja. Bo widzisz, u nas charakter wydziału taki trochę kameralnyjest, nie ma nas tylu co prawników czy politologów, więc znają się na ogół wszyscy osobiście i nie ma problemu z kontaktami w realu. Zresztą i ja dotarłam tu tylko dlatego że mi tak nagle tych pogaduch brakło hehe.
Pozdrawiam i dobrej zabawy życzę.
Ozman
hehehe nie moja iwna ja tutaj dopiero dzisiaj trafiłem ...bo daleka droga była najeżona niebezpieczeństwami biggrin.gif ......ale jak się będzie studiować geografie to trzeba się oriętować w terenie i przeć do przodu żeby rozkręcić nasz kameralny wydział smile.gif
krecik_1987
Hejka Wszystki wink.gif Zapowiada się ciekawie juz od października widzimy się na wydziale juz jako studenci biggrin.gif:D:D Biologia RLZ wink.gif)) Szkoda, że takie małe zainetresowanie tym forum :| może zoorgamnizujemy jakiś meeting zapoznawczy przed rozpoczęciem studiów smile.gif)) Pozdro wszystkim studencinom UMCSu a szczególnie przyszłyum biologom smile.gif))
dejwit53
hejka dobry pomysł z tym meetingiem..w końcu musimy sie lepiej poznać...jestem za biggrin.gif
Don Bonjani
Oj troche się zmieniło, bo po okresie 2 tygodni od kiedy wpisalem się na liste studentów 1. roku bioli, jednak studentem biologii nie będe... Dostałem się z odwołania na farmacje i wybór padł (nie będę ściemniał że z trudem, to było oczywiste) na farme. Także jakiś szczęśliwiec dostał moje miejsce wink.gif Powodzenia bioloooodzy!
poziomka_87
Ooo hej chłopaki :-) Biologia pierwszy rok wita biggrin.gif Meeting? Bardzo chętnie. jakos nieswojo się czuję na myśl o pierwszym dniu studiow..Moze dzieki temu bedzie mi latwiej. Odezwijcie się. Moj nr gg to 3102342. Pozdrawiam :*
Ozman
oj poziomko powiem ci tyle .. pierwszy dzień .. znowu będe musiał założyć to dziwne coś na co ludzie mówią garnitur .... bleeee krawat ... o matulu znowy chłopak będzie się dusił tongue.gif zaciasna marynarka ...niemożna będzie zabardzo ręki podnieść żeby chociarz włosy poprawić .. niewygodne buty ehhhh w dodatku chodzi się w nich jak po pijaku biggrin.gif ... spodnie w kancik hehe spoko tylko jakieś takie dresiarskie hehe ... może nie powinienem kupywać takiego taniego garniaka z poliestru ?? laugh.gif .... pierwszy dzień będzie cie[kawy?] hehehe ....

a i ten tego no własnie ten PS: są tu jacyś geografowie ?? cool.gif bo chłopaki i dziewczyny niewidać was ..oj niewidać .. jeszcze chłopaków to rozumiem ale dziewczyny no ..trzeba się lansować blink.gif
poziomka_87
hehe ozman te galowe ciuszki to zmora każdego tongue.gif jejq... szpiiiilki.. rajstopy! mala torebeczka, w ktorej sie miesci tylko portfel! bleeee! Dajcie spokoj! mad.gif Jejq.. ale juz ubranie jakos prze3mam.. Ja się boję, ze zablądzę czy cos tongue.gif A goegrafia i biologia mają w tym samym miejscu rozpoczęcie tak? smile.gif)
Adik
Z tego co ja pamiętam ze swojego rozpoczęcia roku, to cały nasz wydział wspólnie zaczynał w Auli Wydziału Prawa i Administracji. Potem się równie wspólnie szło się po indeksy i legitki do Rektoratu na 3 piętro, a następnie każdy na swój instytut na aulę. Czyli biolodzy w jedną stronę, a gegrafowie w drugą tongue.gif . Niestety gegra (czyli ja) miała troszkę dalej niż biologia, bo my mamy instytut przy Kraśnickiej :] . Na miejscu się można dowiedzieć, co dalej.

Witamy wśród studentów smile.gif .
poziomka_87
NIo Adik teraz to naprawdę mnie pocieszyłeś... Teraz to już pewne, że się gdzieś zaplączę huh.gif Ale truuudno.. Każdy musi przez to przejść.. tongue.gif To juz nie to, co w LO, ze postoisz godzinkę i koniec.. Dobrze, ze juz dawida dorwałam.. z nim na pewno będzie raźniej smile.gif

POzdrawiam :*
mrufka
hmmm...a i tam..jakos bedzie tongue.gif ale to tak troche chyba kjolejka sie utworzy po te legitki i w ogole......
poziomka_87
ooooj kolejka to pewnie będzie olbrzymiaaa.. spędzimy w niej pewnie 'troszkę' czasu. Ale czego się nie zrobi dla tego cudownego widoku indexu i legitki ze swoim nazwiskiem. achh smile.gif
Ozman
hehe no właśnie ... a na tą sale nie sale jakoś się trafi wkońcu tam jakieś 80 osób będzie szło cool.gif
Adik
NIo Adik teraz to naprawdę mnie pocieszyłeś... Teraz to już pewne, że się gdzieś zaplączę  huh.gif

Nie zaplączesz się smile.gif . Podejrzewam, że i tak przecież byłaś choć raz w tym instytucie tongue.gif . Bardzo ładny budynek, idzie się wzdłuż ul. Głębokiej na zachód jakieś 15-20 minut. Przed budynkiem stoją dosyć finezyjne rzeźby z Wydziału Artystycznego obok.

A czasu się troszkę spędzi przed dziekanatem czekając na te legitki tongue.gif .
Ozman
a ja tam ani razu niebyłem ... chociarz kiedyś piechotą całą głęboką przeszedłem tongue.gif
Prima Balerina
Zgłasza się kolejna przyszła studentka biologii smile.gif

Też się trochę boję tego zagubienia rolleyes.gif Ale może jakoś to będzie wink.gif Niepewnym krokiem wkroczę w tą "nowość" zwaną studiami wink.gif
poziomka_87
O witamy witamy :-)
To booosko, że nas tu coraz więcej...
Prima Balerina biolodzy górąąąą!! biggrin.gif
Prima Balerina
QUOTE(poziomka_87 @ 17/09/2006, 19:06)
O witamy witamy :-)
To booosko, że nas tu coraz więcej...
Prima Balerina biolodzy górąąąą!!  biggrin.gif
*

Dziękuję za gorące powitanie biggrin.gif

No a jak ! biggrin.gif Może będzie nas niedługo tyle co prawników na tym forum tongue.gif (marzenia wink.gif )

Patrząc na program studiów zastanawiam się jakie przedmioty będziemy mieli na I-szym roku wink.gif Niby jest wykaz jakie egzaminy, zaliczenia i kolokwia nas czekają na poszczególnych latach, no ale na I-szym roku jest ich 6 rolleyes.gif Dla mnie na razie to wszystkie jakieś takie zakręcone tongue.gif Poczekam aż dostanę plan zajęć wink.gif Wtedy wszystko będzie klarowne smile.gif
poziomka_87
No tak tak.. trzeba się ładnie przywitać :*

A co do tych prawników to cięzko będzie im dorownać tongue.gif Skubani się jakoś mnożą szybko biggrin.gif Szkoda, że nas tak malutko.. Byśmy jakiś meeting zorganizowali jak nasi koledzy z geografii.. A tak to... trzeba czekać na rozpoczęcie tongue.gif
krecik_1987
Heja wszystkim Biologooom!!!!
RanyBoskie juz niedługo spotkanko naszego noweko jakże przefajnego wydziału, biologia RLZ biggrin.gif szkoda tylko, że żadne spotkanko nie wypaliło ani nic no ja nie wiem co z tą organizacją... trzeba to będzie w październiku zdecydowani poprtawić smile.gif.
No a tak w ogóle to straszliwego mam stracha, iwecie jak z tym rozpoczęciem bo ja nic :| Juz się boję :| No ale nic pozdro dla normalnie wszystkich fajniastych studnetów 1-szego roczku biologi.. smile.gif
poziomka_87
Nio hej kreciq biggrin.gif

Oj ja mam podobnie. Im bliżej tym większy stes... Dobrze, że koszmarów jeszcze nie mam tongue.gif Musimy dać radę. Kto ma dać jak nie my, biolodzy biggrin.gif
Guest
oj po pierwszym misiacu juz bedziecie chcieli stąd uciekac, no chyba ze kochacie siedziec cale dnie w ksiazkach i rozmawiac ze wszystkimi kujonami ile to juz podrecznikow nie przeczytali pzrez wakacje wink.gif
rady dla nowych:
- zoologia radze wybrac kurs duzy a botanike małą (polecam cwiczenia u pana Lucjana Armaty, a z zool najlepiej meic ćwiczenia u dr Kucharczyk lub dr Rozwałki, na wyklady nie ma co chodzic, przed egzaminem sobie pokserujcie od kujonow i wryjcie slowo w slowo-> dot. botaniki, wyklady z zool lepiej sobie darujcie..)
- chemia: radze wybrac duzą analityczna i mała organiczna (chociaz na duzej organicznej niby mozna miec wiecej poprawek z egzaminu)
od razu ostzregam ze wszyscy prowadzący cwiczenia z chem. analitycznej sa koszmarni (na duzym kursie ponoc mieli bardziej sympatycznych)
- anatomia: nic dodac nic ująć juz wyobrazam sobie wasze przeklenstwa gdy bedziecie gnic nad czaszka itd ale z perspektywy czasu to najbardziej lajtowy pzredmiot na I roku biggrin.gif aha i jak chcecie sie troche posmiac to prof. Gawron od anatomii potrafi rozbawic kazdego, zapraszam na wyklady hehe
jak jakies pytanka to na mejla strychnina77@wp.pl
Ozman
geografia da rade biggrin.gif wystarczy tylko troche piwa dobra ekipa i tyci tyci dobrych chęci wink.gif
Prima Balerina
Widzimy się już w poniedziałek punkt 9:00 smile.gif

Ponoć mamy przyjść wcześniej, żeby nas poustawiali dry.gif hmmm...

Mamma mia, ja nie chcę biggrin.gif rolleyes.gif
Guest
Geografia bedzie najfajniejszym kierunkiem na calym Binozie! zobaczycie juz na immatrykulacji, a pozniej ewwentualne winko?
poziomka_87
QUOTE(Guest @ 26/09/2006, 14:52)
- zoologia radze wybrac kurs duzy a botanike małą
*

Nie ma to jak podjąć słuszną decyzję tongue.gif
Chemie wybrałam dużą organiczną...yhm.. Aaale..w sumie te poprawki są pocieszające biggrin.gif

Coś nasi koledzy z geografii za bardzo się wywyższają tongue.gif Ej.. biolodzy. co z wami? Do boooju!
Ozman
zaraz odrazu wywyższają tongue.gif to że nieda się tego ukryć że s najfajniejsi to nie znaczy że się wywyższają wink.gif pozederawiam wink.gif
Prima Balerina
QUOTE(poziomka_87 @ 28/09/2006, 21:47)
Nie ma to jak podjąć słuszną decyzję tongue.gif
Chemie wybrałam dużą organiczną...yhm.. Aaale..w sumie te poprawki są pocieszające biggrin.gif

Coś nasi koledzy z geografii za bardzo się wywyższają tongue.gif Ej.. biolodzy. co z wami? Do boooju!
*

No ja poszłam na całość... Wybrałam dwa kursy duże rolleyes.gif biggrin.gif

Geografowie coś rzeczywiście zbyt pewni siebie cool.gif My biolodzy utrzemy im nosa biggrin.gif tongue.gif
eithel
A i tak panie z dziekanatu utrą nosa wszystkim tongue.gif
Prima Balerina
QUOTE(eithel @ 1/10/2006, 23:25)
A i tak panie z dziekanatu utrą nosa wszystkim  tongue.gif
*

E tam..., ja już sobie upodobałam jedną miłą kobitkę wink.gif Dziekanat mi nie straszny tongue.gif
eithel
No ja to jedynie Pania Todzię "bliżej" znam, to ona rzeczywiście jest całkiem miła i pomocna. smile.gif Ale wnioski o stypendium radzę składać wcześniej, bo w zeszłym roku stałam równiutkie 3 godz w kolejce (a raczej siedzialam na podłodze dry.gif ) no ale ile nowych znajomości się nawiązało tongue.gif oni to wiedzą jak studentów zintegrować smile.gif i to za darmo smile.gif
Prima Balerina
Nie wiem czy to pani Todzia czy nie Todzia, ma krótkie rudo-blond włosy, czasem wygląda na zmęczoną ( tongue.gif ) i jara faje wink.gif Oni wiedza co robia... student calymi dniami siedzi i ryje, to kiedy ma sie integrowac jak nie w kolejce do dziekanatu ? biggrin.gif
eithel
I tak najlepiej integrują wyjazdy terenowe tongue.gif chociaż to już głównie geografowie mają tą przyjemność biggrin.gif
Prima Balerina
To prawda smile.gif My chyba za bardzo tej przyjemnosci nie doswiadczymy... rolleyes.gif A szkoda, szkoda biggrin.gif
poziomka_87
Nooom.. ta pani ruda&blond milutka. Nawet pozwoliła mi miesiąc temu zdjęcia wymienić, a dodatkowo doradziła na którym lepiej wyszłam. hehe biggrin.gif Dla takich pań warto tam zaglądać.
eithel
To może jakąś delegację z kwiatami i czymś słodkim lub czymś mocniejszym do dziekanatu by wysłać? tongue.gif Na pewno by się Panie ucieszyły smile.gif
Prima Balerina
Hehe, to idziemy we trójkę ? laugh.gif Eithel kwiaty, a my z Poziomka do podzialu czekoladki i flaszka tongue.gif
Ozman
tak tak ... i nastepna taką delegacje poprosze jakiegoś miłego wieczora do mnie na stancje ) cool.gif
eithel
Ale to chyba lepiej zamiast kwiatów i czekoladek 2 flaszki dokupić biggrin.gif
poziomka_87
Nooo tak.. flaszki chyba będą najlepsze biggrin.gif Może przy okazji panie nas poczęstują tongue.gif heh
Prima Balerina
QUOTE(poziomka_87 @ 4/10/2006, 15:15)
Nooo tak.. flaszki chyba będą najlepsze biggrin.gif Może przy okazji panie nas  poczęstują tongue.gif heh
*

Widzę, że macie łeb na karku i konkretnie mówicie tongue.gif

Ja idę jutro... wybadam sytuacje, zrobię wywiad środowiskowy co pani "Todzia" lubi najbardziej spośród trunków laugh.gif

Ozman e tam na stancje rolleyes.gif Lepszej biby niż w dziekanacie nie będzie tongue.gif Jako, że Tobie nic nie zostało to skombinuj śledzika i kieliszki cool.gif
eithel
Tyle, że Pani Todzia to od zaocznych jest wiec na nic sie wam nie przyda dogadzanie jej dry.gif ale co tam, zawsze lepiej mieć więcej ludzi po swojej stronie smile.gif a nóż widelec...
a co do miejsc w których się dobrze pije, to w tym roku tragedia się stała!!! Wyburzyli budynki w Kambodży (ten taki "lasek" za naszym instytutem) i gdzie my teraz biedaki bedziemy chodzic w przerwach między wykładami sad.gif
Prima Balerina
A widzisz ! smile.gif Nasza to nie pani Todzia smile.gif My mamy inną... I cały plan diabli wzięli tongue.gif

No cóż, zawsze pozostaje barek "Żaczek" biggrin.gif Jak sama nazwa wskazuje...
Ozman
hmmm ... a ten wasze zdrowie wink.gif hehehe
eithel
No widzicie a ja się delektowałam winkiem dziś a jakoś zapomniałam waszego zdrowia wypić sad.gif obiecuje poprawę, może nawet jutro smile.gif
Prima Balerina
No mamy taka nadzieje biggrin.gif
poziomka_87
aj winko...mmm... Białe Martini... mmmm... sama bym się podelektowała.. Ale mnie - biednej studentki - nie stać jak na razie tongue.gif o buuuu...
Prima Balerina
Oooo tak, Martini biggrin.gif Ze spritem, sokiem pomarańczowym lub z oliwką wink.gif Jak kto woli tongue.gif Generalnie to jeszcze z grupą się nie integrowałam... rolleyes.gif Można by strzelić jakieś % wink.gif
To jest wersja bez grafik. Normalna znajduje sie tutaj.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.