Pomoc - Szukaj - Uzytkownicy - Kalendarz
Normalna wersja: Konkurs Pol-skone "kreatywność Kluczem Do Sukcesu"
Forum UMCS > Wydziały UMCS > Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCS
rony
Jesteś kreatywny? Masz głowę pełną nieszablonowych pomysłów? Zapraszamy do udziału w czwartej edycji konkursu „Kreatywność kluczem do sukcesu” organizowanego przez firmę POL-SKONE. Nagrodą główną jest 5000 złotych oraz miesięczny płatny staż w jednym z działów firmy.

Profil uczestnika
Konkurs skierowany jest do studentów wszystkich kierunków studiów oraz wszystkich roczników na Wydziale Technologii Drewna SGGW w Warszawie, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Politechniki Lubelskiej.

Zadanie konkursowe
Zadanie polega na przygotowaniu projektu drzwi zewnętrznych, antywłamaniowych lub przeciwpożarowych lub opracowaniu niekonwencjonalnej kampanii promocyjnej dla firmy POL-SKONE, wybranego produktu lub gamy produktów. Szczegółowy regulamin i treść zadań konkursowych można znaleźć w załącznikach na stronie konkursu

Terminarz działań
01.04 – 30.04 – termin wysyłania projektów.
09.05 – obrady jury, wyłonienie zwycięzcy.
10.05 – oficjalne ogłoszenie zwycięzcy konkursu.
16.05 – wręczenie nagrody dla zwycięzcy, ustalenie terminu realizacji stażu.

Nagrody
Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w każdej z dwóch kategorii: za zajęcie pierwszego miejsca nagroda finansowa w wysokości 5000 złotych oraz miesięczny płatny staż w firmie POL-SKONE, za zajęcie drugiego miejsca nagroda finansowa w wysokości 2.500 złotych.
hajlosi
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
shpyo
Chyba to nie tutaj, co nie?
ExTazer
09.05 – obrady jury, wyłonienie zwycięzcy.
To jest wersja bez grafik. Normalna znajduje sie tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.