Pomoc - Szukaj - Uzytkownicy - Kalendarz
Normalna wersja: KoŁo Fotografii Przyrodniczej Binoz
Forum UMCS > Wydziały UMCS > Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCS
shira9
Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłaczenia się do Koła fotografii przyrodniczej powstającego na wydziale BiNoZ UMCS. Koło miejmy nadzieje ruszy w przeciągu kilku tygodni, W najblizszym tygodniu odbędzie sie zebranie organizacyjne na którym zweryfikujemy statut oraz cele koła. Zastanowimy sie równiez nad jego działalnoscią. A wszyscy którzy bedą chętni do uczesnictwa bedą mogli sie zapisac. Sugestnie co do terminów spotkań, działalności oraz wszelkie uwagi i newsy zamieszczane będą narazie na forum do momentu utworzenia strony www. Pozdro for all!
shandaril
Hej! Gorąco popieram całą inicjatywę, oczywiście oferuję swoją pomoc w dopełnianiu wszelkich formalności. Myślę jednak, że faktycznie najlepiej będzie, jeśli zorganizujemy jakieś spotkanie dla chętnych, aby określić w jakiej formie ma to wszystko działać. Trzeba ustalić jakiś termin. Mi pasują, niech pomyślę... piątek gdyż mam cały wolny, ale może być również czwartek po 17.30, poniedziałek po 16.00, wtorek po 16.30. Środa kompletnie mi nie pasuje niestety. Także, w miarę możliwości dostosuję się do odgórnych decyzji. Pomyślałam też, że można by wywiesić jakieś ogłoszenie na wydziale, nawet oferuję się je wykonać, tylko trzeba ustalić termin spotkania. Może ktoś, kogo nie znamy się skusi biggrin.gif Jeśli chcemy coś zdziałać, proszę o podawanie konkretnych wolnych terminów, by móc np za tydzień już się spotkać smile.gif
shira9
Co powiecie na czwartek ? po 16 Byc moze w piątek bedzie juz konkretny termin. Aby uruchomić koło potrzeba sporo osób więc zachęcam do podjęcia tematu.. To ma być dla ludzi tongue.gif
shira9
Zachęta...
S@wek
heheehe smile.gif to moze i ja coś pokaze:)

user posted image

user posted image

user posted image

Pozdo;) Robcie foty bo to fajna zabawa:))
shandaril
Ja już podałam swoje terminy, czekam na resztę. Tak jak mi napisałaś na studencie, może być to i czwartek. Wiadomo, że nic się samo nie zrobi, więc ktoś musi wykazywać większą inicjatywę niż inni, żeby wszystko ruszyło. Ale naprawdę zachęcam wszystkich, przecież to będzie koło fotoamatorów, nie ma się czego obawiać. Sądzę, że może być to naprawdę fajna przygoda. tongue.gif Hmm... my się tu produkujemy, a gdzie te tłumy??? huh.gif
shira9
Uwaga!

Spotkanie organizacyjne Koła odbędzie sie w czwartek 25 X o godzinie 17.30 na wydziale BinoZ Miejsce spotkania - pod szatnią ( później przeniesiemy sie do sali) Wszystkich chętnych i zainteresowanych serdecznie zapraszamy! ( aparat nie wymagany- wystarczy zapał wink.gif )
sosen
Czyżby nowe koło na binozie powstawało??? :-))) a co do chetnyc to się pewnie trochę znalazło.

A tak przy okazji to pamiętajcie że w najbliższą środę jest giełda kół naukowych od godziny 10 najprawdopodobniej gdzieś tak do około 15.30. Wpadnijcie koniecznie.
shandaril
W czwartek... super! Ja na pewno przyjdę. Tomek zdziwiony, że coś nowego się kroi u nas na wydziale? he he, trzeba w końcu coś działać, żeby się nie nudzić tongue.gif Ta giełda kół naukowych będzie u nas w budynku, czy jak? bo ja nie słyszałam o tym... blink.gif PS. Tomek, to ja Monika wink.gif
sosen
Co do koła to będzie w Chatce Żaka wstęp oczywiście wolny i jak najbardziej pożądany :-))))
sosen
Ja proponuję trochę Pawła BB (jako przewodniczącego koła biologów) pomęczyć niech się też za tym troche wstawi :-))) Tak jak to Monika wspominała warto by było może zachęcić ludzi z innych wydziałów bo pewne na każdym są miłośnicy fotografi (albo przyszli miłośnicy którzy jeszcze nawet o tym nie wiedzą :-)))
shira9
No cóz jestem za jak najbardziej ;> A co do giełdy kół to my chyba narazie nie mamy z czym do ludzi wink.gif Ale wkońcu niech cos sie zacznie dziać na naszym wydziale. Myslę ze jakos pocza pantoflową mozna bedzie rozleklamowac wszystko ale na spokojnie niech sie powooli rozkręci. Bo jak sie zwali masa ludzi( w co i tak wątpie) to nie wiem czy tak od wejscia sobie damy rade tongue.gif Na giełde mozna by sie wybrać w roli fotoreporterów tongue.gif:P. Tylko ja akurat mam zajecia od 15-19 w srode. Cos mi Asia mówiła ze chyba na to pójdzie z aparacikiem wink.gif Moze by mi sie udało jakos na moment chociaz wywac. Do której to ma trwać ??
shira9
Wogóle widze ze sie coś ruszyło na forum i oby tak dalej biggrin.gif
sosen
Ale zawsze można zobaczyć jak sobie działają inne koła poznać ludzi itp. Polecam. Z aparacikiem koniecznie, bo będzie możliwość pstryknięcia sobie fotki :-))) Czyli jak masz od 15 zajęcia to jak w sam raz. ponieważ ta giełda kół zaczyna się tak około 10 i miało trwać do 16 ale najprawdopodobniej z tego, co mówili to skończy się tak z pół godziny wcześniej. Od 10 można wpadać będą prezentacje poszczególnych kół. Tak, więc będzie miło i ciekawie.

A jak już będziecie to nie zapomnijcie odwiedzić stoiska koła biochemików :-))) Bo wart je odwiedzić :-))) Parę fajnych rzeczy tam będzie. A może akurat komuś się spodoba i się zapisze:-))) Tak, więc wpadnij koniecznie
shira9
O to mi akurat pasuje biggrin.gif Postaram sie wpaść i dziekuje za zaproszenie

user posted image

user posted image
shandaril
No ja w środę mam 4 godz przerwy... więc Tomek, UWAŻAJ! Bo nie omieszkam tam wpaść. He he tongue.gif a co do naszego koła foto, to też uważam, że najlepiej będzie, jak rozkręcimy to w jakimś mniejszym gronie, dotrzemy się między sobą i zaczniemy coś robić, bo to będzie w sumie najlepszy sposób, na przyciągnięcie chętnych. Poza tym łatwiej nam będzie prowadzić innych, wiedząc już jak to funkcjonuje.
shandaril
Boję się pomyśleć, ile osób pojawi się dziś na spotkaniu... nikt sie nie odzywa, czyżby brak zainteresowanych?
shira9
No to jesteśmy po pierwszym spotkaniu. Frekwencja dzis moze nie była tak rewelacyjna jak na ostatnich wyborach ale mysle ze będzie dobrze. Teraz tylko formalnosci...

Konkurs kto narysuje ładniesze logo uwazam za otwarty tongue.gif
shira9
Podaje jeszcze linka do strony nadzego Opiekuna smile.gif Taka reklama w obrębie naszej grupy wink.gif Tak jak prosiliście;

http://openeyes.blox.pl/html
shandaril
Obejrzałam zdjęcia opiekuna, no i muszę przyznać, że są całkiem niezłe. Co do konkursu na logo, postaram się nie być gorsza od reszty i coś tam nabazgram, może jakiś element wykorzystamy w ostatecznym rysunku wink.gif
shandaril
Oj, obiecałam zamieścić link, oto on:
http://sygurd.blog.pl/
shira9
Proponuje mała zmianę a mianowicie z Koła Fotografii Przyrodniczej na Studenckie Koło Fotografii Przyrodniczej ( SKFP ) wink.gif Z tego powodu ze działa koło juz o tej samej nazie na innym uniwersytecie i nazwa będzie powielona ...
shandaril
dry.gif Hmm, w sumie brzmi nie najgorzej, ja jestem za, jeśli mamy uniknąć powieleń to tym bardziej. Właśnie siedzę nad projektem logo... kiepsko mi idzie sad.gif
sosen
Widzę że postępy w zakładaniu koła mają się bardzo dobrze :-)))) A tak z ciekawości zapytam :-))) kto jest waszym opiekunem???? Macie już???
shandaril
Zgaduj... heh Kucharczyk nim jest smile.gif
Krzysieksalamon
Witam.nom.moge sie juz tu zalogowac wiec sie pochwale ze mi juz zaswital pomysl na logo:)a co do zmiany nazwy jestem za.pozdrawiam i postaram sie tu dosc czesto zagladac.
shandaril
A ja też mam już pomysł na logo, nawet już coś naszkicowałam. Ale to tylko taki ogólny pomysł, chciałam żeby logo było proste i miało jakieś przesłanie czytelne dla ludzi. Zobaczymy co członkowie na to tongue.gif
shira9
Jesli ktos ma logo to dobrze by było go pokazac wink.gif ;> Ja juz nie mam innych pomysłów, moje sie nie nadaje tongue.gif Teraz uwaga; w przyszłym tygodniu jest giełda minerałow; mozna by sie wprobowac wkręcic i popykac jakies np kryształy czy ametysty smile.gif
shira9
UWAGA PROPOZYCJA LOGA!

Made by Asia smile.gif Jesli sie podoba to powidzieć, jesli macie inny pomysł zapodajcie wink.gif
shira9
W piątek miejmy nadzieje uda sie spotkać z Dziekanem. Sa juz własciwie wszystkie dokumenty, potrzebnują tylko małych poprawek. Jest jednak jeden problem; lista osób chęnych. Jest wpisanych 17 osób a w przypadku decyzji Dziekana liczba osób chętnych jest ważna. Im więcej tym lepiej.. Dlatego moze ktoś jeszcze będzie chętny wink.gif Popytać i rozrzucic sieci tongue.gif
Krzysieksalamon
Witam.takie pytanie co do wpisywania nowych ludzi na liste?gdzie moga sie nowi na nia wpisac, bo moze kilka osob 2-3 uda mi sie zwerbowac.Pozdrawiam
shandaril
Miejmy nadzieję, że chętnych będzie przybywać, ja popytam u siebie na roku, ale mam wrażenie, że ludzie są strasznie przejęci nauką blink.gif i będą mówić, że nie mają czasu. Ale popytać warto. rolleyes.gif
shira9
Witam serdecznie!

Na następne spotkanie proponuje 2 terminy; 20.XI ok 16.30 ( wtorek) lub 22.XI- czwartek, równiez ok godziny 16.30. ( sala bedzie podana później, miejmy nadzieje ze do tego czasu bedziemy juz działac w pełni legalnie wink.gif ) W planie:
1. Prezentacja multimedialna
2. Wybór zarządu
3. Prezentacja dotychczasowych prac członków ( tu serdeczna prosba do wszystkich- przyniescie co macie, niezależnie od formy tzn cyfrowa czy na papierze)

Miejmy nadzieje że jak najwięcej prac zostanie przyniesionych, tak aby zaprezentowac i pokazac innymm wink.gif. Nawet jesli nie wydają Ci sie odpowiednio dobre, czy ciekawe warto coś wybrać, odważyc sie, tak abyśmy mogli wspólnie wspierać sie w tym co robimy i doskonalić nasz warsztat wink.gif Gwarantujemy konstruktywną krytykę ;p

Po wyborze samorządu (w tym skarbnika) planujemy przeprowadzic składke ok 5 zł w celu wykonania wystawy na holu głównym nowej częsci budynku. Jesli sie zgadzacie na taka formę i chcielibyści widzieć swoje zdjęcie to zachęcam do wybrania jednego pliku i dostarczenia go np na płycie czy kliszy na spotkanie.

Serdecznie zapraszamy smile.gif!!!
Gamello
witam wszystkich.. cool.gif
nareszcie mam necik i mogę coś skrobnąćwink.gif
nie mam pomysłu, na logo - jak mialem ostatnio, pomysła, to zanim kartke znalazlem to mi się już nie spodobał w głowie (takie wewnętrzne dylematy blink.gif wink.gif) i teraz nie mam nic do pokazania sad.gif ale się jeszcze zmobilizuję....
pomysł logo Shiry mi sie podoba, chociaż widziałem równie fajny gdzieś tam w gąszczu załatwianych spraw na BiNOZie;)
pokażcie i jego na forum
shira9
Sprostowanie wink.gif Oba loga i to co na forum i to co pokazywałam na korytarzu to projekty Asi nie moje ;p smile.gif Niestety asia tez ma problemy z internetem i ją zastąpiłam.
shandaril
Też bym pokazała swój projekt, ale nie mam skanera więc lipa. Co do spotkania, ja w czwartek mam zajęcia do 17.30 no i nie dam rady wyjść wcześniej, wtorek by mi pasował. Ale jak większość osób woli czwartek, to jakoś poradzicie sobie beze mnie. wink.gif
shira9
Na spokojnie poczekamy na wszystkich, tym razem moze chociaz frekfencja bardziej dpisze wink.gif No i wybory.. ;>
A teraz bo zapomniałam o czyms najważniejszym for Shandaril :
Sto lat, sto lat !! i wszystkiego ulubionego jak ja to mowie wink.gif laugh.gif
shandaril
No i się wydało... blink.gif ojej, jestem troche zaskoczona, ale mile. Dziękuję za życzenia. Nie ma to jak obchodzić urodziny 13 tongue.gif
shira9
To wszystko przez jedną stronke :

http://www.studentix.pl smile.gif
shira9
http://www.zpfp.pl/
shandaril
Słyszałam, że już prawie jesteśmy oficjalnie kołem, no i że przydałoby się ściągnąć kogoś z kierunku geografia. Ja osobiście nikogo stamtąd nie znam, ale może ktoś do nas trafi. Jak już będzie wybrany konkretny termin spotkania, myślę, że można by było znów wywiesić ogłoszenie, a nóż ktoś zajrzy do nas. Trzeba próbować cool.gif
shandaril
Czekam na jakieś info o terminie spotkania.
Krzysieksalamon
Witam.mam nadzieje ze nie ominelo mnie to nastepne spotkanie:)z ogloszeniem na drzwiach to dobry pomysl.a noz sie ktos jeszcze zdecyduje.Pozdrawiam i czekam na date.
shira9
O G Ł O S Z E N I E

Wszystkich zainteresowanych działalnością w Studenckim Kole Fotografii Przyrodniczej zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 29.11.2007 (czwartek), o godz. 17:00, w budynku Wydziału BiNoZ w sali 0103A ( nowa częsć budynku, niski parter)
Plan spotkania:
1. Wybory zarządu
2. Prezentacja multimedialna - Makrofotografia
3. Prezentacja prac członków

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!
shandaril
Uwaga!!!

Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 13 grudnia o godz. 17 sala 136B.[I] Zapraszamy wszystkich członków koła i chętnych do przybycia smile.gif Nasi koledzy przestawią nam prezentację o "Prządkach i zamku w Odrzykoniu", stworzoną na podstawie ich własnych fotografii biggrin.gif Do zobaczenia!
shandaril
Sesja już prawie zakończona, tylko tacy szczęśliwcy jak ja mają jeszcze 8 lutego egzamin z matematyki... za tydzień wracamy na uczelnie, mam nadzieję, że w końcu zrobimy spotkanie i coś zaczniemy rozkręcać. Zasłyszany termin spotkania to 21 luty, godz 17, ale będą jeszcze informacje ogłaszane. Zbierać się w sobie!!! blink.gif
shandaril
Serdecznie zapraszamy na spotkanie Koła Fotografii Przyrodniczej.

Spotkanie odbędzie się dnia 13 marca 2008 o godzinie 17 w sali 136 B wydziału
Biologii i Nauk o Ziemi. Poruszymy na nim sprawy organizacyjne związane z dniami
otwartymi. Prosimy wszystkich o przyjście i przyniesienie aparatów.
Potrzebne będzie nam wspólne zdjęcie. Przypominam o dyżurach i proszę o kontakt
w związku z tym. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ineteresują sie fotografią. Jesteście mile widziani smile.gif

Do zobaczenia w czwartek
eithel
A są już jakieś efekty waszej działalności?
shandaril
Jak najbardziej, jesteśmy w trakcie przygotowywania wystawy na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi, zdjęcia już są wybrane i czekają na druk, być może pod koniec marca będziemy mogli wywiesić fotografie.
Od niedawna funkcjonuje również nasza strona internetowa http://skfp.ovh.org/ gdzie można znaleźć wszelkie informacje i galerię zdjęć. Przygotowujemy się również do Dni Otwartych UMCS, gdzie będziemy promować naszą grupę.
Większość z nas to kompletni amatorzy, ale koło ma nas również uczyć jak coraz lepiej fotografować.

Zachęcam i zapraszam osobiście, jak i w imieniu Zarządu Koła smile.gif
landryn86
hej!! znalazłem forum i nawet się zalogowałem:) mozecie być ze mnie dumni:P pisze tylko po to, żeby się pochwalic:p PAWEŁ
To jest wersja bez grafik. Normalna znajduje sie tutaj.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.