Pomoc - Szukaj - Uzytkownicy - Kalendarz
Normalna wersja: Wrażenia Po 2. Października ;)
Forum UMCS > Wydziały UMCS > Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCS
poziomka_87
I jak tam studenci WBiNoZ`u? Zadowoleni?? Bo ja powiem szczerze, że miałam parę chwil załamania tongue.gif Po pierwsze... rozszyfrowanie planu. Wrrr. aż mnie krew zalała jak próbowałam ustalić, na którą mam jutro przyjsc. Po drugie... megakolejka po legitymacje! 1,5 h. Ale co tam. ważne, ze to juz za nami. Jak to się mowi: początki bywają trudne biggrin.gif Piszcie jak tam wasze wrażenia smile.gif
Guest
No ja też się załamałam jak zobaczyłam plan biggrin.gif Do tego stopy mnie piekielnie bolały, bo w tych butach na obcasie nalatałam się dziś jak głupia tongue.gif Na inauguracje się spóźniłam (może teraz będziecie mnie kojarzyć wink.gif ), zapoznałam się z Martą z biologii biggrin.gif <- to już sukces...

A z planem to masakra. Dostałam i tak patrzę, a tam na górze dwie kreski - jedna dla biotechnologii, druga dla biologii, domyśliłam się, że chodzi o kolorki <dumna> tongue.gif Więc konfrontacja z planem na Akademickiej wink.gif Czizes...

Ogółem to wcale nie mam ochoty jutro iść na zajęcia, poszukiwania sali itd., ja nieśmiałam jestem i mam pewne obawy co do przyszłych dni... rolleyes.gif
Prima Balerina
To powyżej pisałam ja biggrin.gif
Prima Balerina
Poziomka, a w której grupie jesteś ? W jakim przedziale numerkowym ? biggrin.gif I na którą jutro masz ? wink.gif
poziomka_87
numerek 60... Jutro na 10 yuuuhu biggrin.gif A jak tam z Tobą, prima_balerinko? wink.gif
poziomka_87
Ja byłam taka przejęta tą całą inauguracją, że nie patrzyłam kto się spoznił a kto nie wink.gif Jakaś dziewczynka jedynie mnie pytała o miejsce, bo się zagubiła. Też miała nazwisko na SZ biggrin.gif

Aaa co do tego planu.. to.. wszyscy się wycwanili z ty kserem, a tu ZONK tongue.gif Ja już taka zadowolona, bo zdobyłam najcenniejszą karteczkę, a tu... trzeba było jeszcze pod tablica postać tongue.gif

Prima_balerinko odezwij się jakoś wink.gif Na gg na przykład.
Prima Balerina
QUOTE(poziomka_87 @ 2/10/2006, 19:29)
Ja byłam taka przejęta tą całą inauguracją, że nie patrzyłam kto się spoznił a kto nie wink.gif Jakaś dziewczynka jedynie mnie pytała o miejsce, bo się zagubiła. Też miała nazwisko na SZ biggrin.gif

Aaa co do tego planu.. to.. wszyscy się wycwanili z ty kserem, a tu ZONK tongue.gif Ja już taka zadowolona, bo zdobyłam najcenniejszą karteczkę, a tu... trzeba było jeszcze pod tablica postać tongue.gif

Prima_balerinko odezwij się jakoś wink.gif Na gg na przykład.
*

Mam Twoje GG, ale jesteś pewnie niewidoczna ? biggrin.gif Skubaniutka tongue.gif Tak jak ja laugh.gif

Też się przejechałam na tym planie biggrin.gif A do dziekanatu idę jutro, bo dzisiaj nie chciało mi się pod nim kwitnąć tongue.gif
Prima Balerina
QUOTE(Prima Balerina @ 2/10/2006, 19:12)
Poziomka, a w której grupie jesteś ? W jakim przedziale numerkowym ?  biggrin.gif I na którą jutro masz ? wink.gif
*

No ja jestem w pierwszej 11 biggrin.gif Myślałam, że może z Tobą do grupy trafię... Byłoby raźniej wink.gif Zawarłaś już jakieś znajomości może ? tongue.gif

A jutro też mam na 10:00, a chyba nawet na 9:30 bo od 9:30 (klamerka jest w połowie) jest zoologia KD i jak widać pokrywa się on z chemia org. i nieorg. KM...
Ozman
hmmm hmmm ... jak wrażenia ?? biggrin.gif spiący jestem to nawet się nie rozgladam zabardzo laugh.gif no ....
poziomka_87
Prima_Balerina nom i mamy malutko wspolnych zajęć niestety... Ale juz jutro wf, więc moze w koncu sie obczaimy biggrin.gif Jak cos to atakujemy aerobik tongue.gif
krecik_1987
Hej Biolodzy smile.gif i jak tam Wasze wrażwenia ja po dzisiejszych ćwiczeniach z anatomii wymiękam smile.gif własnie poszukuję jakiś książek w internecie, ale nic nie ma :/ nerw mnie bierze... w mojej grupie tylko jeden rodzynek się trafił biggrin.gif:D:D a jak tam u Was?? z której grupy jesteście?? a w ogóle to powiem, że jacyś nieśmiali Wszyscy są na tym BiNoZie smile.gif) może byśmy jakąś integrację zoorganizowali, co Wy na to?? Piszcie na gg 1417146 Pozdrawiam i do jutro do 8 rano smile.gif)
Balerina
Hmmm... kiedy wpisałam Twój nr GG Krecik to wyskoczyła mi jakaś Magda biggrin.gif

O której miałeś dzisiaj anatomie ? Ćw. były niezłe tongue.gif Jedyne co znalazłam w internecie to "Atlas anatomii" Sobotta tongue.gif

Poziomko, nie wiem czy chce mi się chodzić na W-F dry.gif Bo W-F mam od 8:00 do 9:300, a potem dopiero koło 16:00 ćw. mad.gif Przerąbane... Tak to bym się przynajmniej wyspała biggrin.gif I bym się nie spóźniła laugh.gif Bo póki co, to prawie ciągle się spóźniam... Mam to niestety już we krwi biggrin.gif
Prima Balerina
I jak tam Poziomka wrażenie po spotkaniu informacyjnym z w-f'u ? Na co się zapisałaś ? wink.gif Moje ubrania np. całę przesiąknęły stęchlizną z sali... dry.gif Coś okropnego... wacko.gif

I stał się cud... cool.gif Z botaniki dużej przeniosłam się na małą biggrin.gif tongue.gif Jutro widzimy się na ćwiczeniach tongue.gif
poziomka_87
Ale się dziewuchy rzuciły do tego zapisywania! olaaa bogaa tongue.gif Na szczescie dopchałam się na siłownię biggrin.gif Co prawda na starą, ale dobre i to. Przynajmniej nie będę biegać za piłką tongue.gif

A ty na cio? smile.gif

Ooo botanika mała.. bosko... tylko ze.. nawet nie wiem jak Cię rozpozna huh.gif Jakieś znaki szczególne? biggrin.gif
poziomka_87
A co do anatomii to...
nawet nie zdawałam sobei sprawy z tego, ile jeden kręg może mieć tych wyrostków tongue.gif Trzeba ksiązki znaleźć jakos... Tylko niestety za 100 zl atlasu Sobotta nie kupię tongue.gif Oj... ciemno to widze.. ciemno blink.gif
Prima Balerina
QUOTE(poziomka_87 @ 5/10/2006, 18:23)
A co do anatomii to...
nawet nie zdawałam sobei sprawy z tego, ile jeden kręg może mieć tych wyrostków tongue.gif Trzeba ksiązki znaleźć jakos... Tylko niestety za 100 zl atlasu Sobotta nie kupię tongue.gif Oj... ciemno to widze.. ciemno  blink.gif
*

Anatomia była super biggrin.gif Co do atlasu to Cię pocieszę, że Sobotta kosztuje 150 zł, a Pituchowa kolejną stówkę cool.gif Może poszukaj w antykwariatach, albo nawet na allegro ? W anonsach ktoś też może się ogłaszać... Jakby nie patrzeć to są one niezbędne dry.gif I drogie... Albo może ktoś w Twojej grupie będzie miał i ewentualnie będziesz kopiować ?
Prima Balerina
QUOTE(poziomka_87 @ 5/10/2006, 18:13)
Ale się dziewuchy rzuciły do tego zapisywania! olaaa bogaa tongue.gif Na szczescie dopchałam się na siłownię. Co prawda na starą, ale dobre i to. Przynajmniej nie będę biegać za piłką tongue.gif

A ty na cio?

Ooo botanika mała.. bosko... tylko ze.. nawet nie wiem jak Cię rozpozna.  Jakieś znaki szczególne? biggrin.gif
*

Masakra wacko.gif Ja na tą nową nie chciałam, bo stara ma rowerki stacjonarne tongue.gif Ciekawe co ma ta nowa rolleyes.gif Zresztą gościu od starej fajny. Także jesteśmy też razem na W-F'ie laugh.gif

Co do znaków szczególnych to... Hmmm... Mam różowe włosy, kolczyka w brwi, wardze i nosie, do tego obrożę z ćwiekami na szyi tongue.gif

P.S. Miałam dziś na głowie czarną opaskę i przejęłam listę od gościa, potem siadłam na ławce i się wpisałam smile.gif Może mnie kojarzysz ? tongue.gif
Prima Balerina
Aaaa... No i jak tam znajomości ? Zawarłaś już jakieś bliższe ? biggrin.gif
poziomka_87
QUOTE(Prima Balerina @ 5/10/2006, 19:16)
Albo może ktoś w Twojej grupie będzie miał i ewentualnie będziesz kopiować ?
*

Sama już do tego doszłam biggrin.gif Kserujemy z dziewczynami anatomie Czerwińskiego i Krechowieckiego. Tam jest sporo obrazkow, są też objaśnienia do nazw łacinskich. Histologię juz mam, więc powinnam dać radę smile.gif xero po 6 gr rulezzzz biggrin.gif
poziomka_87
QUOTE(Prima Balerina @ 5/10/2006, 19:23)
Także jesteśmy też razem na W-F'ie  laugh.gif

*

Czarna opaska? No kojarzę, że dziewczynka, która pierwsza wpisywała nazwiska, miała czarną opaskę... Ale.. widziałam Cię tylko jak się schylałaś, więc buzi mogę nie rozpoznać ;P

Baaardzo się ciesze, że jestem na tej silowni. Niecierpie wfu, a tam moze nie bedzie zbyt ciezko. Ha i jak sie wycwanili, ze nie mozna zwolnien miec! Wredoty biggrin.gif

'Generalnie... życie to ruch, a ruch to życie' laugh.gif laugh.gif
Prima Balerina
No zycie to ruch laugh.gif

A ze zwolnieniami to niezle tongue.gif Juz wole chodzic na ta silownie niz na wyklady laugh.gif

Sprobuje Cie dzisiaj jakos zlokalizowac wink.gif
poziomka_87
oj qrcze.. no chyba się juz zlokalizujemy na wfie tongue.gif Aaaaalbo... wymienmy sie fotkami, cio? poziomk_a@gazeta.pl Wtedy bedzie latwiej biggrin.gif

;*
Prima Balerina
Ależ ja już wiem, która to Ty wink.gif I Ty chyba też mnie kojarzysz tongue.gif Żeby śmiesznie było tongue.gif biggrin.gif
poziomka_87
Mialysmy razem cwiczenia z botaniki? biggrin.gif I masz długaśne włoski? Ala... aj no pewnie, ze wiem smile.gif Uśmiechałaś się do mnie? Oooo... Jak milusio biggrin.gif
Prima Balerina
Super, że już się rozpoznajemy biggrin.gif A włoski to fakt... takie dłuższe, ale idą na ścięcie cool.gif Wybieram się do fryzjera od końca maja laugh.gif
poziomka_87
Heh.. no w koncu się rozpoznajemy biggrin.gif Ale tej botaniki to i tak długo razem mieć nie będziemy, bo jesteśmy w innych grupach przeciez. mad.gif Zostaje wf i boskie roweraski biggrin.gif

Aaa tak poza tym...ale miałaś wypasiony ołówek! Nawet nie musiałaś mieć strugaczki! laugh.gif
Prima Balerina
Hehe no nie miałam smile.gif Kupiłam sobie automat cool.gif Za dużo babraniny z takim normalnym, strugaczka już by mi się do torby nie zmieściła tongue.gif Sama rozumiesz.... biggrin.gif
Prima Balerina
A no fakt, zostają rowerki... Bo od przyszłego tygodnia już w oddzielnych grupach na botanice dry.gif Ale zostają też jeszcze wykłady tongue.gif
poziomka_87
No na wykładach możemy wspólnie uciąć sobie drzemkę laugh.gif
Prima Balerina
Oooo, to jest dobra mysl smile.gif Nie ma to jak wspolna drzemka wink.gif Ja wezme poduszki, Ty kocyk... wink.gif
Prima Balerina
A tak przy okazji to strasznie niewygodne te siedziska na auli rolleyes.gif
poziomka_87
Nooo pupcia boli tongue.gif
Prima Balerina
I to jak biggrin.gif
Prima Balerina
Poziomko gdzie jesteś ? dry.gif

tongue.gif
poziomka_87
Balerinko, jestem jestem...Tylko qrcze... trochę podziębiona mad.gif bleeeeee
Prima Balerina
Aja jaj... To dużo zdrówka życzę :*

Ale zaszczycisz nas jutro swą obecnością ? Czy to coś pwoażniejszego ? dry.gif
poziomka_87
No oczywiście, że zaszczycę biggrin.gif Już jestem gotowa do wyjścia. Miałabym ominąć tak przyjemną drzemkę? Nidgy! laugh.gif

Głos juz odzyskałam, więc jest lepiej ;*
poziomka_87
Tak poza tym to zauważyłam, że awansowałaś na 'strażnika perły' tongue.gif Rozpisała się skubana biggrin.gif

Congratulations!
Prima Balerina
Ach dziękuję dziękuję biggrin.gif tongue.gif

Nudzi mi się to i czasem coś więcej napiszę biggrin.gif Przecież uczyć się nie będę dry.gif tongue.gif
poziomka_87
Oooo i ja już też awansowałam Yeeee laugh.gif
Prima Balerina
No no, pniesz się do góry biggrin.gif

Moje gratulacje wink.gif
To jest wersja bez grafik. Normalna znajduje sie tutaj.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.